بالا

موبایل روز | DailyMobile.IR

وبسایت تخصصی موبایل و برنامه های اندرویدی

امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
اول رایگان ارسال اس به ایرانسل و ام همراه

ارسال اس ام اس رایگان به ایرانسل و همراه اول
با کمک سایتی که در موبایل روز معرفی می کنیم میتوانید به تمامی اپراتورهای کشور پیامک رایگان و ناشناس ارسال کنید ارسال پیامک با کمک این سایت کاملا رایگان و تست شده است و شما میتوانید به هر میزانی پیامک رایگان ارسال کنید این سایت علاوه بر ایران کلیه کشورهای جهان را پشتیبانی می کند و میتوانید به صورت نامحدود به هر جای دنیا پیامک ارسال کنید .
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اسکرین شات از تست سامانه مورد نظر :
[عکس: photo_2017-01-08_19-58-54.jpg]

این مطلب مخصوص اعضای ویژه سایت dailymobile است .
لینک مطلب در سایت اصلی :
کد:
http://www.dailymobile.ir/24246

جهت نمایش محتوا باید عضو ویژه باشید ,لینک عضویت ویژه :
کد:
http://www.dailymobile.ir/register

ارسال پیامک هم ناشناس خواهد بود مثل اسکرین شات بالا
تلگرام موبایل روز @dailymobile
پاسخ

سپاس شده توسط S I L E N C E ، 0212
نمیشه پست پاپلیک بشه؟من سایتای زیادی رو امتحان کردم.ایران سروراشو بسته.پیاما ارسال میشن اما تحویل نمیده
βĕňĭm Ŷâňĭmđâ Đĕğĭłŝĭň Âmâ ; Ħĕp Ăκłĭmđâŝĭň
پاسخ

سپاس شده توسط admin
(09-01-2017، 08:07 PM)S I L E N C E نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نمیشه پست پاپلیک بشه؟من سایتای زیادی رو امتحان کردم.ایران سروراشو بسته.پیاما ارسال میشن اما تحویل نمیده

با توجه به هزینه های بالای سایت خیر - این سایت هیچ مشکلی نداره 10 بار تستش کردم همراه اول ایرانسل رایتل حتی برای خارج کشور هم تست کردم - حتی فی ل - ت - ر هم نیست و بدون هیچ مشکلی کار می کنه
( هزینه عضویت ویژه ناچیزه و میتوانید به نرم افزار ها و آموزش های دیگر هم دسترسی داشته باشید ) این سایت تو هیچ وب سایت ایرانی معرفی نشده است
تلگرام موبایل روز @dailymobile
پاسخ

سپاس شده توسط S I L E N C E ، Shahlashahriari