بالا

موبایل روز | DailyMobile.IR

وبسایت تخصصی موبایل و برنامه های اندرویدی

امتیاز موضوع:
  • 4 رای - 3.25 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
موبایل گذاری اشتراک اینترنت

اشتراک گذاری اینترنت موبایل
سلام دوستان

نرم افزاری که قصد معرفی اون رو داریم نرم افزار PdaNet هستش

به وسیله ی این روش میتونید از اینترنت گوشی روی دستگاه های دیگه مثل گوشی ، کامپیوتر و ... استفاده کنید

این برنامه قابلیت اشتراک گذاری اینترنت از طریق USB ، وایفای و بلوتوث رو داره

میتونید تو تنظیمات برنامه پسورد تعیین کنید که دیگران بدون اجازه به اینترنت شما دسترسی پیدا نکنن

البته اکثر گوشی ها این قابلیت ها رو دارن ولی از طریق این نرم افزار هم سریع تر به اینترنت وصل میشید هم از نهایت سرعتی که اپراتورتون دریافت میکنید میتونید از اینترنت استفاده کنید

نکته :
برای استفاده از اینترنت موبایل توسط کامپیوتر باید نسخه ویندوز رو هم دانلود و نصب کنید

نسخه ی اندروید PdaNet plus Full
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نسخه ویندوز PdaNet
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پاسخ

سپاس شده توسط S. STAR ، Farah ، vahid.q ، admin ، Perspolis ، شوکاوی ، saeed_black ، hamid06
ممنون آقا ایون یعنی این نرم افزار جدید اومده چون من خیلی پرس و جو میکردم و اکثر اطلاعی نداشتن و البته میگفتن یک پک نرم افزار هست که اگه روی کامپیوتر نصب کنیم و با کابل یو اس بی گوشی ب کامپیوتر وصل کنیم جواب میده ولی چون مطمئن نبودم خریداری نکردم. البته من بیشتر برای گوشی جاوا و مدل غیر نوکیا میخواستم و امیدوارم بعد اگه فرصت کردم نصب کردم نرم افزاری ک شما معرفی کردید جواب بده Rolleyes.gif
پاسخ

سپاس شده توسط Evenfall
(17-09-2015، 10:12 AM)S. STAR نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ممنون آقا ایون یعنی این نرم افزار جدید اومده چون من خیلی پرس و جو میکردم و اکثر اطلاعی نداشتن و البته میگفتن یک پک نرم افزار هست که اگه روی کامپیوتر نصب کنیم و با کابل یو اس بی گوشی ب کامپیوتر وصل کنیم جواب میده ولی چون مطمئن نبودم خریداری نکردم. البته من بیشتر برای گوشی جاوا و مدل غیر نوکیا میخواستم و امیدوارم بعد اگه فرصت کردم نصب کردم نرم افزاری ک شما معرفی کردید جواب بده Rolleyes.gif

خواهش میکنم

برای گوشی جاوا و سیمبین هم یک روش تقریبا کلی هست که اگه درایور های مخصوص گوشیتون رو سیستم نصب باشه به راحتی میتونید از طریق کامپیوتر به اینترنت گوشیتون وصل بشید

کافیه گوشی رو با کابل USB وصل کنید و بعد از نصب درایور مربوط به گوشی این مسیر رو برید

start>control panel>internet options>connetion>Add>Dialup

و بعد گوشیتون رو از لیست انتخاب کنید
پاسخ

سپاس شده توسط S. STAR
ممنون البته همون پک نرم افزار ک گفتم فکنم برا درایور گوشی هم بوده ولی با روش دیگه هات اسپات میگن فعال کنین ابتدا کانکشن نشون میداد ولی متصل نمیشد. حالا امیدوارم ایرانسل ی نت درست حسابی مدت دار رایگان بذاره ک شاید بعد برم سرچ کنم برا درایور مخصوص گوشی!
پاسخ

سپاس شده توسط Evenfall