بالا

موبایل روز | DailyMobile.IR

وبسایت تخصصی موبایل و برنامه های اندرویدی

امتیاز موضوع:
  • 5 رای - 2.6 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
مسنجر ایمو

ایمو مسنجر
Star 
سلام. دوسنان کسی برنامه ایمو مسنجر( imo mesenger )رو داره واسه گوشی گلکسی S5360 میخواستم...اخه ورژن 8.8.0 نصب کردم مشکل تجزیه میده...کسی داره؟؟؟
پاسخ

سلام شاید تو وسط دانلود قطعی داشته که این خطا رو میده یه بار از اول دانلود کنید یا اینکه از مارکت گوگل دانلود کنید لینک مستقیم از لینک زیر

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

لینک گوگلی پلی
کد:
play.google.com/store/apps/details?id=com.imo.android.imoim
تلگرام موبایل روز @dailymobile
پاسخ

نه قطعی نداشته هر برنامه ک واسه گوشی دوستم بالا مدلش گفتم.میفرستم میگه مشکل تجزیه...یعنی مال ورژنشه؟یا باید برنامه ای رو نصب کنم روش که برنامه هارو قبول کنه؟
پاسخ

(06-07-2015، 10:54 PM)رویــــا نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نه قطعی نداشته هر برنامه ک واسه گوشی دوستم بالا مدلش گفتم.میفرستم میگه مشکل تجزیه...یعنی مال ورژنشه؟یا باید برنامه ای رو نصب کنم روش که برنامه هارو قبول کنه؟

آره الان که نگاه کردم این مدل گوشی اندرویدش 2.3 هستش و خطای تجزیه بیشتر مربوط به ورژن اندروید و ناقص دانلود شدن فایل نصبی برنامه هستش
الان اکثرا بیشتر برنامه های که تولید میشه فقط اندروید 4 به بالا رو پشتیبانی میکنن
پاسخ

سپاس شده توسط رویــــا
اهان ممنون...
پاسخ

پرش به انجمن:

پشنهاد های مدیر
آخرین مطالب سایت
    تبلیغات موبایل روز