بالا

موبایل روز | DailyMobile.IR

وبسایت تخصصی موبایل و برنامه های اندرویدی

امتیاز موضوع:
  • 19 رای - 3.68 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
بازکردن الگوی اندروید صفحه های گوشی فراموش قفل

بازکردن قفل گوشی های اندروید(فراموش قفل الگوی صفحه)
در مواقعی ممکن است که افرادی رمز عبور خودشون رو فراموش کنن در در اینصورت چه باید کرد؟ایا باید قید همه چیزو زد یا هنوز امیدی هست؟اگر الگوی قفل گوشی اندرویدی خودتون رو فراموش کردید دیگه نگران نباشین چون من الان روشی رو بهتون میگم که به اسانی میتونین بازش کنین.
مراحل بازکردن قفل
ابتدا گوشیتون رو خاموش کنین برای اینکه مطمین بشید که گوشیتون کاملا خاموش شده باتریشو در بیارین و بعد از 20 ثانیه دوباره بزارینش.
این قسمت ما با دو کلید پاور و ولوم کار داریم پس ابتدا کلید کاهش ولوم رو نگه دارین و بعدش دکمه پاور رو بزنین(دکمه ولوم کم+دکمه قفل)+دکمه home در صورت درست انجام دادن این کار محیط H_Boot  برای شما ظاهر میشه.

کلید پاور=به وسیله ی فشار دادن این کلید گزینه مورد نظری که به صورت رنگی نسبت به گزینه های دیگر مشخص شده است انتخاب میشود.

کلید های ولوم=میتوانید با فشار دادن ولوم زیاد به سمت بالا و همینطور با فشار دادن ولوم کم به سمت بایین بروید.
با استفاده از کاربرد های بیان شده از دو کلید ولوم و باور گزینه Recovery رو انتخاب کنین.
هر وقت علامت مثلث زرد رنگ با بس زمینه لوگوی اندروید ظاهر شد اینبار دکمه افزایشی اندروید را نگه دارید و کلید پاور رو بزنین.
صفحه ی جدیدی برای شما ظاهر میشود گزینه  wipe reset factory  رو انتخاب کنین.
بعد از انتخاب  tracball  برای شما پیغامی مبنی بر موافقت برای انجام عملیات می اید گه شما گزینه  yes  رو انتخاب کنین.

متاسفانه در این روش تمامی sms  ها ایمیل ها و مخاطبانتان پاک میشود.

گفتن این نکته ضروریست که اینکار رو زمانی انجام بدید که دیگه چاره ای جز اینکار نداشته باشد چون که با انجام این کار تمامی تنظیمات و برخی اطلاعات ذخیره شده بر روی گوشی حدف میشن. Cool.gif
پاسخ

سپاس شده توسط MamaliReza7 ، admin ، mohammad.ba ، Shabnam ، nasima ، shima
بله متاسفانه با انجام این کار تمام برنامه ها و بازی ها و ... از موبایل پاک میشن و موبایل میشه خام خام مثل روز اول که خریدینش ولی این روش بهتر از فلش گوشی هست چون با فلش ممکنه سرعت گوشی کاهش پیدا کنه و در آخر تشکر میکنم از اقا محمد که تاپیک مفید و مهمی رو زدن Wink.gif
پاسخ

سپاس شده توسط MamaliReza7
اره بهتر از فلش کردن هست...خواهش میکنم قابلی نداشت Heart.gif
پاسخ

سپاس شده توسط MamaliReza7 ، mohammad.ba
ببخشید من تمام اینکارهارو انجام دادم و مثلث زرد رنگه هم اومد روی صفحه ولی گزینه reset factory نیومده حالا چیکار کنم؟
پاسخ

لطفا اگه کسی میدونه جواب بده Sad.gif
پاسخ

(09-10-2015، 01:26 PM)elenajoon نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ببخشید من تمام اینکارهارو انجام دادم و مثلث زرد رنگه هم اومد روی صفحه ولی گزینه reset factory نیومده حالا چیکار کنم؟

درود بر تو با اجازه مدير محمد/

مدل گوشيت چيه خانم؟ جاي اين فكتوري ريست توي بعضي گوشي ها فرق ميكنه جاهاي مختلف رو بگرد...
\
پاسخ

(09-10-2015، 01:39 PM)0212 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(09-10-2015، 01:26 PM)elenajoon نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

درود بر تو با اجازه مدير محمد/

مدل گوشيت چيه خانم؟ جاي اين فكتوري ريست توي بعضي گوشي ها فرق ميكنه جاهاي مختلف رو بگرد...

مدل گوشیم note 2 هستش...الان فقط مثلثه مونده دیگه هیچی دیگه نیست

شما اگه میتونید بی زحمت یه جوری با خودش تماس بگیرید از خودش بپرسید اگه هم نمیتونید که هیچی
پاسخ

(09-10-2015، 01:47 PM)elenajoon نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(09-10-2015، 01:39 PM)0212 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مدل گوشیم note 2 هستش...الان فقط مثلثه مونده دیگه هیچی دیگه نیست

شما اگه میتونید بی زحمت یه جوری با خودش تماس بگیرید از خودش بپرسید اگه هم نمیتونید که هیچی
Biggrin.gif چقد مودبي Biggrin.gif بنده تعمير موبايل كار كردم و يَد طولاني در موبايل دارم دليل اينكه مدير نيستم اينه ك خودم نخواستم Biggrin.gif

شما گوشيتون داستانش برعكس هست! نبايد ولوم پايين رو بگيريد.!!!!!!! شما با گرفتن ولوم پايين وارد حالت دانلودينگ ميشين ك اصن ربطي به اين ماجرا نداره و براي فلش هست به ترتيب انجام بديد:

اول گوشيتون رو خاموش كنيد.
همونطور ك در حالت عادي خاموش ميكرديد و نياز نيست كار ديگه اي بكنيد.

دوم ولوم بالا و كليد هوم را بگيريد بعدش كليد پاور را هم بگيريد

به ترتيب++++ ولوم بالا+كليد هوم+پاور

سوم با ولوم هاي بالا و پايين حركت كنيد لمس در اين قسمت كار نميكنه! و با كليد پاور گزيه مورد نظر رو انتخاب كنيد گزينه مورد نظر وايپ فكتوري ريست هستش....

اگر گزينه پيدا نشد وارد گزينه هاي advance option بشيد.... داخل گزينه هاي مختلف بگرديد هست نگران نباشيد هيچ مشكلي هم پيش نمياد

انجام اين كارها بر عهده خودتونه مشكلي پيش آمد بنده مسئوليتش رو قبول نميكنم البته توجه داشته باش توي هر آموزشي ك دادم همين را گفتم.. وسيله هست يهو ديدي سوخت كي ميدونه اصلا نگران نباشيد انجام بديد درست ميشه. تشكر Biggrin.gif Heart.gif
\
پاسخ

سپاس شده توسط elenajoon
مرسی از راهنماییتون آقای 0212 Shy.gif
همچنین مرسی از آقا محمد با این ترفند خوبشون Shy.gif
پاسخ

سپاس شده توسط 0212
Biggrin.gif اينم از طرف محمد براي اينكه دلت نشكنه Biggrin.gif :

گوشي خودمم نوت 2 هست. اول از همه ي كارها رو انجام دادي بعد از اون مثلث زرد رنگه اومد چند دقيقه تقريبا نيم ساعت صبر كن تا گزينه فكتوري ريست بياد دليل اينكه دير مياد چون گوشي هنگ ميكنه دير مياد اينا هم واسه اندرويد4.3 هست اينطوره كه اگه اندرويدش رو آپديت كنه فرق ميكنه مثلا اندرويد 5 فرق ميكنه!
\
پاسخ

سپاس شده توسط elenajoon