بالا

موبایل روز | DailyMobile.IR

وبسایت تخصصی موبایل و برنامه های اندرویدی

امتیاز موضوع:
  • 5 رای - 3 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
در ابرو آرایشگاه مردانه برداشتن زیر ممنوع

برداشتن زیر ابرو در آرایشگاه مردانه ممنوع
سولاریوم، برداشتن زیر ابرو، خالکوبی و تتو در آرایشگاه مردانه ممنوع است.
به گزارش صبحانه، چند وقتی می شود که مردان هم ابروهای خود را برمی دارند و یا حداقل سعی می کنند با اصلاح، مدلی به آنها دهند. حتی آرایشگر ها سعی می کنند، برای دامادها سنگ تمام بگذارند و علاوه بر ابرو، دستی به سر و روی آنها بکشند و بزک دوزکی هم انجام دهند.
البته حالا مصطفی گواهی، رئیس اتحادیه آرایشگران مردانه از ممنوعیت برداشتن زیر ابرو می گوید. به گفته او، سولاریوم، برداشتن زیر ابرو، خالکوبی و تتو ممنوع است و در صورت مشاهده این اقدامات واحدهای متخلف توسط اتحادیه پلمپ خواهد شد.
به هرحال، برداشتن ابروی مردان چندی است که ذهن مسئولان و روحانیون را درگیر خود کرده است. به طوری که سال گذشته، آیت الله مکارم شیرازی در جواب سوال آیا پولی که آرایشگر ها از طریق برداشتن ابروی مردها کسب می کنند، حلال است؟ گفت: جایز نیست مردان خود را شبیه زنان کنند و در آمد حاصله از این کار نیز خالی از اشکال نیست.
همچنین آیت‌الله هادوی تهرانی هم پیشتر در این باره پاسخ داد: «تشبّه مردان به زنان جایز نیست. پس اگر برداشتن ابرو در مردان، در نظر مردم، باعث تشبه مرد به زن محسوب شود، شرعاً ممنوع است و اگر چنین نباشد، منعی ندارد.»
به گزارش صدای اقتصاد به هرحال، همین ابرو برداشتن پسر ها، این روزها تبدیل به جوک و لطیف های زیادی شده است. جوک هایی که در شبکه های اجتماعی و پیامک ها دست به دست می شود. جوک های مثل «اینجوری که داریم پیش میریم چند وقت دیگه باید به دخترا بگیم : مگه پسری که ابروهاتو برداشتی؟» و یا اینکه «ﺩﻳﮕﻪ ﻛﺎﺭ اﺯ ﻫﺪاﻳﺖ ﺑﻌﻀﻲ ﭘﺴﺮا ﮔﺬﺷﺘﻪ.....اﻳﻨﺎﺭﻭ ﺑﺎﻳﺪ ﺭاﻫﻨﻤﺎﻳﻲ ﻛﺮد! ﺑﺮاﺩﺭ من، ﻣﺪاﺩ اﺑﺮﻭﻱ ﺭﻭﻏﻨﻲ ﻧﺨﺮﻳﺪ ﺭﻳﺰﺵ اﺑﺮﻭ ﻣﻴﺎﺭﻩ!» زیاد دیده می شود. Biggrin.gif Biggrin.gif Biggrin.gif
پاسخ

سپاس شده توسط 0212
والا کو گوش شنوا
این روزا پسرا رو با دخترا اشتباه میگیریم Biggrin.gif Biggrin.gif Biggrin.gif

یکیش به شخصه خودم میشناسم که تو انجمنم هست

من بینهایت از این پسرا متنفرم
بجاش باید روز زن بهشون تبریک گفت Biggrin.gif Biggrin.gif Biggrin.gif
خدایا شکرت
پاسخ

سپاس شده توسط 0212
یاسی Confused
پاسخ

سپاس شده توسط 0212
(30-04-2015، 10:37 PM)ساری جون نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یاسی Confused

جووووووووونم
خب حقیقت تلخه Biggrin.gif Biggrin.gif Biggrin.gif
خدایا شکرت
پاسخ

سپاس شده توسط ساری جون ، 0212
جونت سلامت آجی
حقیقت اینه داره جای دختر و پسر عوض میشه والا Exclamation
پاسخ

سپاس شده توسط 0212
(30-04-2015، 10:35 PM)یاس کبود نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
والا کو گوش شنوا
این روزا پسرا رو با دخترا اشتباه میگیریم Biggrin.gif Biggrin.gif Biggrin.gif

یکیش به شخصه خودم میشناسم که تو انجمنم هست

من بینهایت از این پسرا متنفرم
بجاش باید روز زن بهشون تبریک گفت Biggrin.gif Biggrin.gif Biggrin.gif

Biggrin.gif يعني غيبت منو ميكني؟  Biggrin.gif  كسي ام نيست پشتم رو بگيره خودم تنهام خخخخخخ بابا جان من اصن ميخوام ابروهامو با تيغ بزنم خخخخ ابروها خودمه خو  Biggrin.gif  Biggrin.gif
\
پاسخ

آموزش برداشتن ابرو با نخ رو ميزاري خانم/؟ مدل دار بزار چند تا مدل قشنگ ببينم Biggrin.gif Rolleyes.gif Rolleyes.gif
\
پاسخ