بالا

موبایل روز | DailyMobile.IR

وبسایت تخصصی موبایل و برنامه های اندرویدی

امتیاز موضوع:
  • 3 رای - 3.33 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
apus برنامه browser

برنامه apus browser
apus browser یک مرورگر بسیار زیبا و شیک در عین حال ساده میباشد که با کسب امتیاز4.5در گوگل پلی جزء بهترین مرورگر ها برای اندروید میباشد.این مرور گر با توجه به حجم بسیار اندک خود امکانات زیادی از جمله مرور صفحات وب با سرعت فوق العاده بالا،قابلیت تنظیم مرورگر در حالتno image برای مرور صفحات اینترنتی به صورت سریع و همچنین قابلیت مصرف کم دیتا و چندین ویژگی را در خود جای داده است.

ویژگی های apus browser:
*قابلیت تنظیم مرورگر در حالتno image جهت افزایش سرعت مرور در وب
*قابلیت استفاده از جستجوی صوتی گوگل
*قابلیت تایین کلیم میان بر برای دسترسی سریع به صفحات دلخواه
*پشتیبانی بسیاری از زبان های دنیا از جمله زبان فارسی

تصاویری از محیط برنامه:

Highslide JS

Highslide JS

Highslide JS

Highslide JS

لینک دانلود مستقیم:دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

آدرس دانلود از گوگل پلی:
کد پی‌اچ‌پی:
http://www.dailymobile.ir/12617/apus-browser-android/ 
ƝЄƔЄƦ ƑƠƦƓЄƬ MЄ
پاسخ

سپاس شده توسط السانا جون ، fargol f ، Evenfall ، admin
مرسی
چند مگا؟
پاسخ

سپاس شده توسط fargol f
السانا حدود 30 مگ

آری،آغــــــــــاز دوست داشتن اســــــــــت
گــــــــــر چه پایان راه نا پیداســــــــــت
مــــــــــن به پایان دگر نیندیشــــــــــم
کــــــــــه همین دوست داشتن زیباســــــــــت
پاسخ

سپاس شده توسط السانا جون
(09-02-2016، 09:40 PM)fargol f نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
السانا  حدود 30 مگ

فکر کنم سه مگابایته
تلگرام موبایل روز @dailymobile
پاسخ

سپاس شده توسط Poya ، السانا جون
(09-02-2016، 10:58 PM)admin نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(09-02-2016، 09:40 PM)fargol f نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
السانا  حدود 30 مگ

فکر کنم سه مگابایته

من نصب شدش دارم تو گوشیم از اطلاعات  اپ ام نگاه کردم بیست و نه ممیز هشتاد پنج   مگ بود  حجمش.  درست میگین  شاید دانلود اولیش سه مگ باشه
کلا خوبه apus لانچر گوشی و چیزای دیگشم دارم

آری،آغــــــــــاز دوست داشتن اســــــــــت
گــــــــــر چه پایان راه نا پیداســــــــــت
مــــــــــن به پایان دگر نیندیشــــــــــم
کــــــــــه همین دوست داشتن زیباســــــــــت
پاسخ

سپاس شده توسط السانا جون ، admin
(09-02-2016، 11:15 PM)fargol f نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(09-02-2016، 10:58 PM)admin نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
السانا  حدود 30 مگ

فکر کنم سه مگابایته

من نصب شدش دارم تو گوشیم از اطلاعات  اپ ام نگاه کردم بیست و نه ممیز هشتاد پنج   مگ بود  حجمش.  درست میگین  شاید دانلود اولیش سه مگ باشه
کلا خوبه apus لانچر گوشی و چیزای دیگشم دارم
اره احتمالا با دیتا های ذخیره شده میتونه حتی بیشتر از این حجم بشه ولی فایل خام نصبی نزدیک به دو مگابایته
تلگرام موبایل روز @dailymobile
پاسخ

سپاس شده توسط fargol f ، السانا جون