بالا

موبایل روز | DailyMobile.IR

وبسایت تخصصی موبایل و برنامه های اندرویدی

امتیاز موضوع:
  • 7 رای - 2.86 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
دانلود آپ برنامه بك تيتانيوم

دانلود برنامه تيتانيوم بك آپ
درود دوستان.
نياز به روت دارد
توسط اين برنامه ميتونيد از ديتا ي برنامه ها و بازي ها بك آپ بگيريد و يه قابليت جالب داره نSبت به ساير بVنامه هاي بك آپ اينكه با روشي كه توي تاپيك بعد قرار ميدم ميتونيد از يه برنامه روي گوشي چند تا پروفايل بسازيد و در واقع يه برنامه رو چند بار توي گوشي داشته باشيد.. مثلا 2 تا واتساپ يا 100 تا واتساپ ... خخخ  Biggrin.gif  

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
\
پاسخ

سپاس شده توسط ساری جون ، man ، admin ، Fa Ti ، vahid.q ، MaNi ، sadegh70
\
پاسخ

سپاس شده توسط ساری جون ، sadegh70
روت چیه؟من خ از این چیزا سردرنمیارم Sad.gif
پاسخ

سپاس شده توسط 0212
(04-05-2015، 10:36 AM)ساری جون نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
روت چیه؟من خ از این چیزا سردرنمیارم Sad.gif

روت كردن يعني اينكه شما دسترسي بيشتري به گوشيت پيدا ميكني و ميتوني كارهاي بيشتري رو انجام بدي مثه همين بك آپ گرفتن... ممكنه برنامه اي باشه كه بك آپ بگيره ولي برنامه هاي كه نياز به روت دارند ميشه گفت امكانات بهتري نسبت به ساير برنامه هايي كه نياز به روت كردن ندارند، دارند... تو در تو شد... Biggrin.gif Heart.gif
\
پاسخ

سپاس شده توسط ساری جون
Exclamation Exclamation Exclamation
پاسخ

سپاس شده توسط 0212
سلام.حذف حساب کاربریش چه جوریه؟دوتا سماره رو یه واتس اپ حرف حساب بزنی دوتا شماره هم پاک میشه؟
پاسخ

(21-06-2015، 11:11 AM)سونیا نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام.حذف حساب کاربریش چه جوریه؟دوتا سماره رو یه واتس اپ حرف حساب بزنی دوتا شماره هم پاک میشه؟

ببخشید متوجه سوالتون نشدم واضع تر توضیح بدید ممنون
تلگرام موبایل روز @dailymobile
پاسخ

منظورم دوتا شماره رو یه برنامه واتس اپ.اونوقت حساب کاربری رو بخوایی پاک کنی دوتا رو چه جوری باید پاک کرد؟
الان نصب کردم اجرا شد ولی میگه روت گوشی باید بالا باشه.حتما باید روت کنم؟ با روت گوشی گوشی که خراب نمیشه؟
پاسخ

(21-06-2015، 11:35 AM)سونیا نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
منظورم دوتا شماره رو یه برنامه واتس اپ.اونوقت حساب کاربری رو بخوایی پاک کنی دوتا رو چه جوری باید پاک کرد؟
الان نصب کردم اجرا شد ولی میگه روت گوشی باید بالا باشه.حتما باید روت کنم؟ با روت گوشی گوشی که خراب نمیشه؟

برای حذف حساب باید با هر کدوم از حسابات وارد بشی و و از بخش تنظیمات حذف امانت روبزنی - با روت کردن گوشی خراب نمیشه ولی دسترسی برنامه ها به سیستم عامل گوشی بیشتر میشه و احتمالا شارژ بیشتری مصرف کنند و گارانتی گوشی هم از بین میره البته با بعضی برنامه ها میتونی زاحت انروت کنی - میتونی بدون روت دو تا واتساپ با دو شماره مختلف روی یک گوشی نصب کنید تو انجمن سرچ کن
تلگرام موبایل روز @dailymobile
پاسخ

اره اونو نصب کردم.وات اپ پلاس.واتس اپ پلاس تو حذف حساب کاربری اخرین گزینه حذفش گیر میکنه ولی میگن باز حذف میشه.خیلی ممنونم ازتون.
پاسخ