بالا

موبایل روز | DailyMobile.IR

وبسایت تخصصی موبایل و برنامه های اندرویدی

امتیاز موضوع:
  • 8 رای - 2.5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
افزار zoom دانلود تلوزیون رایگان آنلاین mtn نرم پخش ایرانسل 4 5 3 irancell

دانلود نرم افزار پخش آنلاین تلوزیون رایگان ایرانسل MTN-Irancell Zoom 3.4.5
برای پخش شبکه های صدا و سیما شاید نرم افزارهای مختلفی وجود داشته باشد که نرم افزار ایرانسل یکی از آن هاست.تفاوت این نرم افزار با نرم افزارهای دیگر این است که دوستانی که از سیمکارت ایرانسل استفاده می کنند هزینه ای بابت اینترنت پرداخت نمی کنند و هزینه دیتایی که توسط نرم افزار مصرف می شود از حساب شما کسر نخواهد شد.شبکه های 1 و 2 و 3 کاملا رایگان هستند و شبکه های دیگر با پرداخت روزانه 250 تومان قابل مشاهده هستند.اگر شما هم ایرانسلی هستید پیشنهاد میکنم این نرم افزار را حتما دانلود کنید زیرا که دیدن تلویزیون رایگان امکانی است که نمیشه از آن گذشت.

ویژگی های این نرم افزار:
  • سرعت مناسب پخش فیلم
  • آرشیو فیلم های ایرانی
  • آرشیو کارتون مخصوص کودکان
  • مشاهده آنلاین شبکه های نسیم و iFilm و....
  • مشاهده آنلاین شبکه های 1و2و3

Highslide JS

Highslide JS

Highslide JS

برای اندروید 2.3 و بالاتر
حجم 4.86 مگابایت
پاسخ

سپاس شده توسط KING ، Poya ، arasheslai ، خسرو ، ahmad irandost ، morteza1364
خودت تست کردیش؟؟؟
فروش کارت شارژ  با 25 درصد تخفیف
فروش بانک شماره همراه اول و ایرانسل + آموزش( بانک رو داشته باشی دیگه خیالت از بابت کد های هرمی راحته)
پاسخ

ایول خیلی نرم افزار جالبی هست
فروش بانک شماره همراه اول و ایرانسل + آموزش( بانک رو داشته باشی دیگه خیالت از بابت کد های هرمی راحته)
پاسخ

هر کار میکنم نمیتونم واست اعتبار بدم Sad.gif
پاسخ

(13-06-2015، 05:25 PM)alimajrai نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خودت تست کردیش؟؟؟

اره اول خودم تست کردم بعد گذاشتم
پاسخ

(13-06-2015، 05:32 PM)alimajrai نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
هر کار میکنم نمیتونم واست اعتبار بدم  Sad.gif

شانس منه Biggrin.gif
پاسخ

ﺳﻼﻡ ﺑﺎﯾﺪ ﺑﻪ ﺣﺴﺎﺏ ﮐﺎﺭﺑﺮﯼ ﻻﮔﯿﻦ ﺑﺸﻢ ؟؟ﻣﻦ ﺑﺮﻧﺎﻣﻪ ﺭﻭ ﻧﺼﺐ ﮐﺮﺩﻡ ﯾﻪ ﺻﻔﺤﻪ ﺧﺎﻟﯽ ﺍﺑﯽ ﺍﻭﺭﺩ ﭘﺎﯾﯿﻨﺸﻢ ﺳﯿﺎﻫﻪ ﻭﻗﺘﯽ ﮔﺰﯾﻨﻪ ﺍﻓﺰﻭﺩﻥ ﻣﯿﺰﻧﻢ ﺗﻮ ﺑﺎﺯ ﺷﺪﻥ ﮔﯿﺮ ﻣﯿﮑﻨﻪ ﺣﺘﯽ ﻧﺘﻢ ﭼﮏ ﮐﺮﺩﻡ ﻭﺻﻠﻪ
ƝЄƔЄƦ ƑƠƦƓЄƬ MЄ
پاسخ

نه نیازی به حساب کاربری نیست فقط اول که وارد میشید گزینه افزودن رو بزنید شبکه هارو میاره
پاسخ

من ایرانسلم موجودیش صفره.این برنامه رو باز میکنم اصن دریافت ندارم که پخش کنه
پاسخ