بالا

موبایل روز | DailyMobile.IR

وبسایت تخصصی موبایل و برنامه های اندرویدی

امتیاز موضوع:
  • 5 رای - 3 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
عدد کارت سه شارژ تومانی ایرانسل قرعه کشی هزار

قرعه کشی سه عدد کارت شارژ هزار تومانی ایرانسل
Tongue.gif Heart.gif با سلام
خب چند روزه شارژ نبوده و یا بوده ولی گرفتنی نبوده Biggrin.gif  ما هم یه قرعه کشی گذاشتیم اما یه کم با دفعه های قبل تفاوت داره.
قانون های این قرعه کشی :
1. اول باید روی کلمه سپاس کلیک کنید
2. باید پست زیر در هر شبکه اجتماعی که دوست دارید به اشتراک بگذارید و ما را به دوستانتون معرفی کنید .
-----------------------------------------------------------------------------------------------------

سلام ما همیشه سعی میکنیم جدیدترین آهنگ ها ,برنامه و مطالب داغ را براتون بذاریم .
در هر یکی از شبکه های اجتماعی که دوست دارید ما را دنبال نمایید.
فیسبوک
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

گوگل پلاس
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اینستاگرام

لاین

در صورتی که سوال یا درخواست و یا مشکلی دارید به انجمن موبایل روز به آدرس زیر مراجعه کنید در کمترین زمان ممکن پتسخگوی سوالات شما هستم.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
دقت کنید که با انجام این دو مرحله شما وارد قرعه کشی میشوید و نیازی به دادن پست در این تاپیک نیست
قرعه کشی فردا ساعت 6 عصر انجام میشود.
تلگرام موبایل روز @dailymobile

سپاس شده توسط b0z0rgmehr ، الــــنــا خانوم ، Nargesi ، shahzad ، sky ، sogoli ، man ، yaghoub20 ، Rasool24 ، morteza1364 ، mahdi_rrr ، persia ، m... ، peyman1 ، مسعود ده نمکی ، Atoosa Hoseini ، love_lorn ، Payam ، saeed617 ، ali1221 ، ســـــــــعید ، یاس کبود ، mohammad1989 ، Day Mobile ، reza_ab ، arasheslai ، Poya ، armin22 ، мαяуαмι ، mahjob. ، رویــــا ، shima ، lเlเyคภค ، علی اصغر ، Evenfall ، amir-edinho ، fateme21 ، Finally I ll get it
(21-07-2015، 02:49 PM)admin نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Tongue.gif Heart.gif با سلام
خب چند روزه شارژ نبوده و یا بوده ولی گرفتنی نبوده Biggrin.gif  ما هم یه قرعه کشی گذاشتیم اما یه کم با دفعه های قبل تفاوت داره.
قانون های این قرعه کشی :
1. اول باید روی کلمه سپاس کلیک کنید
3. باید پست زیر در هر شبکه اجتماعی که دوست دارید به اشتراک بگذارید و ما را به دوستانتون معرفی کنید .
-----------------------------------------------------------------------------------------------------

سلام ما همیشه سعی میکنیم جدیدترین آهنگ ها ,برنامه و مطالب داغ را براتون بذاریم .
در هر یکی از شبکه های اجتماعی که دوست دارید ما را دنبال نمایید.
فیسبوک

گوگل پلاس

اینستاگرام

لاین

در صورتی که سوال یا درخواست و یا مشکلی دارید به انجمن موبایل روز به آدرس زیر مراجعه کنید در کمترین زمان ممکن پتسخگوی سوالات شما هستم.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
دقت کنید که با انجام این دو مرحله شما وارد قرعه کشی میشوید و نیازی به دادن پست در این تاپیک نیست
قرعه کشی فردا ساعت 6 عصر انجام میشود.

ي سوال ادمييين:
قانون دومت كجاس!!!!

اي بابا شارژمو بده اذيت نكن

World's Most Beautiful Sentence
BUT, I LOVE YOU...

World's Most Painful Sentence
...I LOVE YOU , BUT

قانون دوم !؟؟؟ Biggrin.gif
●○●○●○●○●○●○●○●○●○●○●

●○●○●○●○●○●○●○●○●○●○●

سپاس شده توسط man
Biggrin.gif Biggrin.gifخخخ سریع متنو نوشتم 2.3 اشتباه نوشتم البته اشتباه زیاد داشت Biggrin.gif اصلاحش کردم
تلگرام موبایل روز @dailymobile

سپاس شده توسط man ، shahzad ، یاس کبود ، Finally I ll get it
(21-07-2015، 03:39 PM)admin نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Biggrin.gif Biggrin.gifخخخ سریع متنو نوشتم 2.3 اشتباه نوشتم البته اشتباه زیاد داشت Biggrin.gif اصلاحش کردم

هزینه ی ویراستاریه متنت میشه یه شارژ ۵۰۰۰تومنی

World's Most Beautiful Sentence
BUT, I LOVE YOU...

World's Most Painful Sentence
...I LOVE YOU , BUT

سپاس شده توسط admin
منم حساب کنید خیلی کمبود شارژ دارم
اقا من شبکه اجتماعی ندارم خب این چ قانونیه میزاری ادمین جان Sad.gif
                                                                                       24

ادی شارز منو بده میخوام برم Undecided.gif Sad.gif

سپاس شده توسط man
شارژ منم بده کار دارم میخوام برم  Angry.gif  Sleepy.gif

سپاس شده توسط man ، fargol f
من فقز میتونم همش بزارم واتساپ برا همه دوستام Sad.gif
این چرت و پرتا ندارم
خدایا شکرت

سپاس شده توسط man
کو شارژ من
زندگی زیباست

سپاس شده توسط man