بالا

موبایل روز | DailyMobile.IR

وبسایت تخصصی موبایل و برنامه های اندرویدی

امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
تلفني مزاحم

مزاحم تلفني
دوستان من يك مزاحم تلفني دارم ايرانسل هست چيكارش كنم كه ديگه مزاحم نشه؟
فقط برام زنگ ميزنه و فحش ميده
لطفا كمك كنيد
# فوري
پاسخ

سپاس شده توسط داریوش
(30-03-2016، 11:32 AM)Shahlashahriari نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(30-03-2016، 11:31 AM)محمد خاني نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
لطفا كمك كنيد
# فوري

يا از طريق ايرانسل من براي پيگيري مزاحم اقدام كنيد يا از طريق ٧٠٠

از طريق ايرانسل من چجوري پيگيري كنم؟ و از كجا دانلودش كنم؟
پاسخ

سپاس شده توسط داریوش
(30-03-2016، 11:42 AM)محمد خاني نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(30-03-2016، 11:32 AM)Shahlashahriari نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(30-03-2016، 11:31 AM)محمد خاني نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
لطفا كمك كنيد
# فوري

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

به نظرم بهتره یه بلک لیست نصب کنی و شمارشو بذاری تو دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دیگه نمیتونه بهت زنگ بزنه این راه سریعتر و بهتریه به نظرم
تلگرام موبایل روز @dailymobile
پاسخ

سپاس شده توسط farzad63 ، S I L E N C E ، محمد خاني ، داریوش ، حامد 551 ، Shahlashahriari
(30-03-2016، 11:42 AM)محمد خاني نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
لطفا كمك كنيد
# فوري

در قسمت ارتباط با ما از داخل ايرانسل من برويد ميتونين مشكل را توضيح بدين گزينه هاي مختلف داره براي اعتبار نت و شارژ و مشكلات انها و .... قسمتهاي ستاره دار را پر كنيد و ارسال كنين جواب شما را ميدهند

Heart ..........
پاسخ

سپاس شده توسط داریوش

پرش به انجمن:

پشنهاد های مدیر
آخرین مطالب سایت
    تبلیغات موبایل روز