بالا

موبایل روز | DailyMobile.IR

وبسایت تخصصی موبایل و برنامه های اندرویدی

امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
نوت باتری مشکل سامسونگ گالکسی 8

مشکل باتری گالکسی نوت 8 سامسونگ
گزارشاتی منتشر شده مبنی بر اینکه بعضی از گوشی های نوت 8 بعد از اینکه کامل شارژ باتریشون خالی شد دیگه روشن نمیشن سامسونگ هم خبر رو تایید کرده و گفته این گوشی هایی که مشکل دارن عوض می کنن
این مشکل بیشتر تو امریکا رخ داده - پس بهتره نذاری گوشیتون خاموش بشه Biggrin.gif  جدا از این صفر شدن شارژ برای باتری هم مناسب نیست
تلگرام موبایل روز @dailymobile
پاسخ

سپاس شده توسط MaNi ، جابری ، Eagle
خب الان من میخواستم تو این ماه یه گوشی سامسونگ بخرم  Undecided.gif

بنظرت بخرم یا نه ؟ بهترین مارکت گوشی چبه الان ؟
پاسخ

سپاس شده توسط جابری
(28-12-2017، 05:02 PM)MaNi نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خب الان من میخواستم تو این ماه یه گوشی سامسونگ بخرم  Undecided.gif

بنظرت بخرم یا نه ؟ بهترین مارکت گوشی چبه الان ؟

من خودم نوت هشت یه ماهه دارم مشکلی نداره همه گوشی های نوت 8 که اینجوری نیستن دیگه بگیری دستت عاشقش میشی کلی امکانات داره تا حالام مشکلی نداشته ولی صفحش خیلی بزرگه شارژ بیشتری میخواد ولی کامل برای یه روز جواب میده - بهترین مارکت هر چی بیشتر پول بدی گوشی بهتری میخری
پاسخ

سپاس شده توسط MaNi
(30-12-2017، 11:03 AM)admin نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من خودم نوت هشت یه ماهه دارم مشکلی نداره همه گوشی های نوت 8 که اینجوری نیستن دیگه بگیری دستت عاشقش میشی کلی امکانات داره تا حالام مشکلی نداشته ولی صفحش خیلی بزرگه شارژ بیشتری میخواد ولی کامل برای یه روز جواب میده - بهترین مارکت هر چی بیشتر پول بدی گوشی بهتری میخری

خب پس مبارکه  گوشی میخری شیرینی هم نمیدی Undecided.gif  حداقل شارژ بده Biggrin.gif  آقای پول دار Dodgy.gif

اوه اوه اسم عاشقی رو نیار  کر و کورت میکنه   من شارژ نگه داشتنش خیلی برام مهمه پس سعی میکنم عاشق این نشم
پاسخ

(30-12-2017، 02:40 PM)MaNi نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(30-12-2017، 11:03 AM)admin نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خب پس مبارکه  گوشی میخری شیرینی هم نمیدی Undecided.gif  حداقل شارژ بده Biggrin.gif  آقای پول دار Dodgy.gif  

اوه اوه اسم عاشقی رو نیار  کر و کورت میکنه   من شارژ نگه داشتنش خیلی برام مهمه پس سعی میکنم عاشق این نشم

Biggrin.gif والا شرایطش بود یه جوری خریدم پولشم از یکی گرفتم دیگه و ... - برای شارژ یه روز کامل جواب میده یعنی به نظر من خوب جواب میده با این صفحه نمایش شارژ زیاد میخواد ولی باز خوب نگه میداره مشکلی هم نداره
پاسخ

سپاس شده توسط MaNi