بالا

موبایل روز | DailyMobile.IR

وبسایت تخصصی موبایل و برنامه های اندرویدی

امتیاز موضوع:
  • 4 رای - 4.5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
خودکار gps ناخواسته مشکل و شدن روشن

مشکل روشن شدن ناخواسته و خودکار GPS
سلام دوستان جی پی اس موبایلم چند روزه بصورت ناخواسته و خودکار روشن میشود شما راه حلی برای رفع این مشکل ندارید ؟من هرچی هم خاموش میکنم دوباره این روند به محض اتصال به اینترنت تریجی روشن میشود سیم کارت هم رایتل هست .
ﺍﻟﻬﯽ ﻭ ﺭﺑﯽ ﻣﻦ ﻟﯽ ﻏﯿﺮﮎ
پاسخ

درود. شما اول بررسی کنید تو برنامه های محتلف ممکنه دسترسی خاصی داده باشید که وقت اتصال به نت جی پی اس بطور خودکار فعال بشه.... و ببینید از کی اینطور شده.... آیا اون روز برنامه جدیدی نصب کردید؟!ممکنه بخاطر اون باشه... اگه نیست باید گوشیتون رو فلش بزنید.... اگه با فلش زدن دزست نشد ممکن مشگل از شبکه یاشه! شما مثلا امتحان کن با سیم ایرانسل یا همراه اول به تری جی وصل شو ببین بازم همین مشکل رو دارید؟ اگه نه که 99% مشکل از شبکه رایتل هستش... که باید صبور باشید تا خودشون یه قکری کنند و یا با پشتیبانی تماس بگیرید...
\
پاسخ

سپاس شده توسط Fa Ti ، عسل ۷۴ ، ahsan
سلام
منم این مشکلو داشتم البته واسه من اتصال داده بود با سیم ایرانسل ک همیشه روشن میشد وشارژمو میکشید هرکارکردم درست نشد مجبورشدم گوشیمو تعمیرکنم گفتن مشکل نرم افزاری داره از اون ب بعد مشکلم حل شد
پاسخ

سپاس شده توسط 0212 ، ahsan
از منم وتی نت رایتل استفاده میکردم این مشکل رو داشتم ولی با نت ایرانسل ک استفاده میکنم مشکلم حل شده
محکوم به تنهایی..... Heart.gif
پاسخ

سپاس شده توسط 0212 ، ahsan