بالا

موبایل روز | DailyMobile.IR

وبسایت تخصصی موبایل و برنامه های اندرویدی

امتیاز موضوع:
  • 5 رای - 2.6 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
مشکل نوکیا گوشی

مشکل گوشی نوکیا
سلام دوستان

گوشی توی آب افتاده و از اون موقع اینو نشون میده

Highslide JS

باید چیکارکنم

ایرادش چیه Dodgy.gif
پاسخ

سپاس شده توسط man
برو عوضش کن تاریخ مصرف ش گذشته
پاسخ

سپاس شده توسط man
من تا حالا ندیدم یه گوشی وقتی تو اب میوفته همچین خطایی بده شاید یکی از قطعاتش سوخته باشه
تلگرام موبایل روز @dailymobile
پاسخ

(25-07-2015، 09:18 AM)ملیکا زارعی نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تاریخ مصرف چیش گذشته اونوقت ؟
پاسخ

(25-07-2015، 10:05 AM)saeed_black نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(25-07-2015، 09:18 AM)ملیکا زارعی نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تاریخ مصرف چیش گذشته اونوقت ؟

Biggrin.gif نه این فکر کنم میگه گوشی نوکیا دیگه کسی نمیخره عوض کن برو اندروید بگیر Undecided.gif ( مشکلتو حل گرد ) Biggrin.gif
تلگرام موبایل روز @dailymobile
پاسخ

سپاس شده توسط saeed_black ، man
(25-07-2015، 09:31 AM)admin نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من تا حالا ندیدم یه گوشی وقتی تو اب میوفته همچین خطایی بده شاید یکی از قطعاتش سوخته باشه

پیش یکی هم بردم اما میگه کار ما نیست

نمیدونیم باید چیکارکنیم
پاسخ

(25-07-2015، 10:06 AM)saeed_black نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(25-07-2015، 09:31 AM)admin نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

پیش یکی هم بردم اما میگه کار ما نیست

نمیدونیم باید چیکارکنیم

سلام وقتی کسی نمیتونه درست کنه بعیده درست بشه بی خیال Shy.gif
بعضی حرفا گفتنیه بعضیاشم نگفتنی
گفتنیارو که اینجا گفتم نگفتنیارو .. بی خیال
پاسخ

سپاس شده توسط saeed_black
من قبلا واسه گوشی 1200 همچین مشکلی داشتم البته توی آب نیوفتاده بود که با یه فلش زدن درست شد

به نظرم فلش بزن احتمال زیاد درست بشه
پاسخ

سپاس شده توسط saeed_black ، man
(25-07-2015، 10:16 AM)Evenfall نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من قبلا واسه گوشی 1200 همچین مشکلی داشتم البته توی آب نیوفتاده بود که با یه فلش زدن درست شد

به نظرم فلش بزن احتمال زیاد درست بشه

داشی چج.ری باید فلش بزنم ؟
پاسخ

سپاس شده توسط man
(25-07-2015، 10:18 AM)saeed_black نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
داشی چج.ری باید فلش بزنم ؟

اون موقع که بردم تعمیرات چند لحطه به یه منبع تغذیه وصل کردن و بعدش گفتن بفرما فلش شد

البته گوشی من چند مدت باهاش کار نکرده بودم و کلا خاموش بود یه روز که روشن کردم این خطا رو داد و بالا نمیومد شاید گوشی شما به خاطر آب یه قطعه ازش سوخته باشه و از کار افتاده باشه در اون حالت فکر نکنم فلش کارساز باشه
پاسخ

سپاس شده توسط man