بالا

موبایل روز | DailyMobile.IR

وبسایت تخصصی موبایل و برنامه های اندرویدی

امتیاز موضوع:
  • 5 رای - 3 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
خاموش یا مودم روشن

مودم خاموش یا روشن
بمن گفته شده بهتره مودم ای دی اس ال رو مواقعی ک استفاده نمیکنیم خاموش کنیم خصوصا شب تا صبح. آیا کاربران دیگه هم مودم رو خاموش میکنن از شب تا صبح؟
پاسخ

نه روشنه 24ساعت Biggrin.gif
میگن همش خاموش روشن کنید دکمه پاورش خراب میشه Shy.gif
اگه هم استفاده نمی کنید صبور هستید خاموش کنید چون موقع بالا اومدن یه زمانی باید صبرکنید تا لود بشه چراغش روشن Shy.gif
درکل زیاد مهم نیست این Biggrin.gif
پاسخ

مودم ای دی اس ال خودم ، وقت ازش استفاده نمیکنم خاموشش میکنم اخه خیلی گرم میشه حتی شیشه ی میز ازش گرم میشه
و برقمون هم به علت مصرف زیاد کولرها کم و زیاد میشه
من به همین دلیل خاموش میکنم
●○●○●○●○●○●○●○●○●○●○●

●○●○●○●○●○●○●○●○●○●○●
پاسخ

سپاس شده توسط payiiz
این فاطمه پولدارهدها Biggrin.gif یه مودمم برا ما بخر.

والله من وقتی ای دی اس ال داشتم چون استفاده ای نمیکردم فقط وقتی می سی روشن بود روشن بود در غیر اینصورت خاموش. ولی وایفای از صبح تا شب روشنه شبا خاموشه.. مثلا ساعت 8 صبح تا 12 روشنه ب بعد خاموشه... دیگه اینکه

فاطی دکمه پاور خراب نمیشه Biggrin.gif احتمالش کمه.. شما فرض کنید یه سنگ رو داغ کنید بعد بندازیدش تو آب یخ.... هی داغ هی آب یخ..

اون سنگ هم میشکنه اینا ک دو تا تیکه آهنه... یکی مودم هام یه قطعه اش آب شد از بس خاموش روشن شده بود ای دی اس ال بود...
\
پاسخ

سپاس شده توسط Fa Ti
ولی میگن خاموش کنید شب موقع خواب چون امواج داره خودش باعث بیخوابی میشه مثل گوشی Biggrin.gif
پاسخ

سپاس شده توسط 0212
مودم من یه سره روشنه چون خاموش کنی روزی یک بار دکمه پاورت میسوزه.فقط دکمه وایمکسشو بزن خاموش کن خود مودم بذار روشن باشه پول برق نمیندازه چون مصرفی نداره.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پاسخ

سپاس شده توسط payiiz
با نت ایراسل بیاید راحت شید Biggrin.gif Biggrin.gif
Heart.gif کُتِبَ عَلَیْکُمُ الْقِتَالُ وَهُوَ کُرْهٌ لَّکُمْ وَعَسَى أَن تَکْرَهُوا شَیْئًا وَهُوَ خَیْرٌ لَّکُمْ وَعَسَى أَن تُحِبُّوا شَیْئًا وَهُوَ شَرٌّ لَّکُمْ وَاللَّهُ یَعْلَمُ وَأَنتُمْ لَا تَعْلَمُونَ Heart.gif
پاسخ

سپاس شده توسط payiiz