بالا

موبایل روز | DailyMobile.IR

وبسایت تخصصی موبایل و برنامه های اندرویدی

امتیاز موضوع:
  • 1 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
ویژه دائمی سیمکارت پیشنهاد

پیشنهاد ویژه سیمکارت دائمی
[عکس: photo-2017-04-29-15-15-17.jpg]

به نقل از سایت ایرانسل :

اگه مشترک دائمی ما نیستی و دوست داری به جمع مشترکان سیمکارت دائمی ما بپیوندی، این فرصت رو از دست نده.

می‌تونی سیمکارت اعتباری خودت رو دائمی کنی یا سیمکارت دائمی جدید بخری. در هر دو حالت، هزینه سیمکارت دائمی برات 60 هزار تومان حساب میشه و این یعنی قیمت سیمکارت‌ها نصف شده.

علاوه بر این، 20 گیگابایت هم اینترنت همراه هدیه می‌گیری.

خرید سیمکارت دائمی:

کد:
http://i3l.ir/SIMshop

تبدیل سیمکارت اعتباری به دائمی : #9*1*555*
پاسخ

سپاس شده توسط "TAGHDIR" ، MOHAMMAD H J R B A ، S I L E N C E ، Eagle ، admin ، Shahlashahriari ، mohamad.71
٢٠ گيگ نت همراهش چطور فعال ميشه من يك سيم با مودم خريدم درخواست فعال سازي فرستادم هيچوقت نت رايگانش برام فعال نشد

Heart ..........
پاسخ

سپاس شده توسط Archer ، S I L E N C E
(30-04-2017، 05:15 PM)Shahlashahriari نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
٢٠ گيگ نت همراهش چطور فعال ميشه من يك سيم با مودم خريدم درخواست فعال سازي فرستادم هيچوقت نت رايگانش برام فعال نشد

والا منم خبرشو تو کـانال ایرانسل دیدمو گذاشتم اینجا؛ در مورد فعالسازی نت هدیه چیزی ننوشته، با پشتیبانیش هم تماس گرفتین واسه نت هدیه؟
پاسخ

سپاس شده توسط Shahlashahriari ، S I L E N C E
(30-04-2017، 05:29 PM)بله Archer نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(30-04-2017، 05:15 PM)Shahlashahriari نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

والا منم خبرشو تو کـانال ایرانسل دیدمو گذاشتم اینجا؛ در مورد فعالسازی نت هدیه چیزی ننوشته، با پشتیبانیش هم تماس گرفتین واسه نت هدیه؟

بله هم تماس گرفتم هم توي نمايشگاه مهرماه پيگير شدم اخر هم هيچي فرم هم پر كردم براي رسيدكي

Heart ..........
پاسخ

سپاس شده توسط Archer ، S I L E N C E ، جابری