بالا

موبایل روز | DailyMobile.IR

وبسایت تخصصی موبایل و برنامه های اندرویدی

امتیاز موضوع:
  • 1 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
انتخاب کنم؟ چه شغلی

چه شغلی انتخاب کنم؟
سلام به دوستان
من یه مقدار سرمایه دارم که میخوام با اون یه کاری رو شروع کنم
میخواستم از شما ایده بگیرم
میخوام یه کار جدید شروع کنم نه از اینایی که اشباع هست
مثلا به هر کی بگی میگه برو سوپر مارکت بزن یا کافی نت و گیم نت و خرید و فروش موبایل و .... که گوش همه پر شده

چکاری رو توصیه میکنید که زیاد تخصصی نباشه و راحت و سریع بشه این ایده رو عملی کرد درامدش اوایل برام مهم نیست مهم ایده خوبی باشه که بعدا درامدش تضمین شده باشه سرمایه هم 40 تا 50 میلیون متغیر ولی شما حداقل رو بگیرید
ممنون همه دوستانی هستم که به سوالم جواب میدن! پست منا لایک نکنید !بگید چ کنم
پاسخ

سپاس شده توسط Anahita ، 110 ، hossien27
کافی نت به نظر من خوبه

Heart ♡♡♡♡♥
پاسخ

سپاس شده توسط حامد 551 ، hossien27
اگر یزد هستین چون اونجا بیشتر تو کار کاشی و... هستن توصیه میکنم که با رابطه یه دفتر بگیری تو شهرهای بزرگ دیگه و از اونجا به نمایندگی خودت بفرستی و چون کاشی چکی و اقساط هست شما تمام پولتو به رهن دفتر چ انبار بدی ضرر نخواهی کرد!!

اما اگر از این کار خوشت نمیاد!

برو در شهرهای کوچک تر و یا ییلاقات اطرف یزد زمین کوچک و باغی بگیر و با یه ساخت و ساز سریع و دم دستی تبدیل به ویلا و باغ خانه کن و بفروش حداقل دو برابر سود خواهی کرد!

اینم بدت میاد!!

پولتو بردار و برو با یک کشتارگاه قرار دار ببند و بعد یک سوله رهن کن از اونجا کله و پاچه بخر و تمیز و بسته بندی کن حداقل دو برابر سود میکنی!

از اینم بدت میاد!

یک مغازه رهن و اجاره کن قبل از اجاره مکان یک روز تا یک هفته برو بشین در محل و تعداد ماشینهای عبوری را بشمار در ساعت و اینکه امکان توقف و پارک دارند یا خیر بعد با یک وردست نیمه ماهر تعویض روغن بزن اینهم پنجاه درصد سود داره!!

از اینم بدت میاد !!

برو یک مغازه بگیر با تمام موارد بالا گفته شد و زه کشی و تامین لوازم کارواش بزن

از اینم بدت میاد!!

شما عزیز جان قصد کار کردن داری یا نه! ما رو گیر اوردی ؟
پاسخ

سپاس شده توسط hossien27 ، حامد 551
دلالی بهترن راه حل برای پولدار شدنه جنس زیر قیمت بخر و با چند برابر قیمت بفروش حالا هر جنسی پردرامده ولی باید ذهنت کار کنه چی بخری کی بخری و کی بفروشی ولی از نظر من راه خوبی برای گذران زندگی نیست این نوع پول در اوردن teeth
پاسخ

سپاس شده توسط 110 ، حامد 551 ، Anahita
پولتو بزار موسسه سودش رو بگیر کار واسه چیته دیگه Biggrin.gif
یا باهاش سهام بخر برو تو کار بورس همینکارها خوبه
پاسخ

سپاس شده توسط MaNi ، 110 ، حامد 551
(26-04-2016، 03:13 PM)رویــــا نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پولتو بزار موسسه سودش رو بگیر کار واسه چیته دیگه Biggrin.gif
یا باهاش سهام بخر برو تو کار بورس همینکارها خوبه

بورس كه نه چون تو یک سال و چهارماه اخیر 150 درصد کوچک تر شده حجمش!!

موسسات و بانک هم نه!! چون تورم واقعی بیشتر از سود بانکی هست و هر ماه 12 درصد حداقل ضرر خواهید کرد!!
پاسخ

سپاس شده توسط حامد 551

پرش به انجمن:

پشنهاد های مدیر
آخرین مطالب سایت
    تبلیغات موبایل روز