بالا

موبایل روز | DailyMobile.IR

وبسایت تخصصی موبایل و برنامه های اندرویدی

امتیاز موضوع:
  • 6 رای - 3 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
موبایل آشنا با روز شدی؟ چگونه

چگونه با موبایل روز آشنا شدی؟
[عکس: 23_15مو.jpg]

خوب اول خودم میگم، یک پیام برام از یکی از مسابقات ایرانسل بنام شهروند نمونه (shahrv) اومد ک نوشته بود با پاسخ ب سوال 1000 تومن شارژ برنده میشی. ابتدا فکر کردم سرکاری باشه (چون یبارم سال های قبلش ازین مسابقات نوشته بود اگه همه سوالا درست جواب بدی شارژ 1000 میدیم و فکنم بیشتر از خود شارژ 1000 ، شارژ کم میکرد و من یک سوال اشتباه جواب داده بودم شارژ نداد البته راهنما هم داشته) بعد اتفاقی عضو shahrv شدم و جواب سوال رو نمیدونستم و سرچ کردم ک دیدم سوال رو در یک تاپیک اینجا نوشته بودن و برای پیدا کردن جواب عضو شدم و بعد دیدم ظاهرا برا هر خط یک سوال متفاوت میداده البته سوالا محدود حدود 20 سوال متفاوت بود ک شانسی هر خط میداد و بعد ک با کم کردن فکنم 240 تومن شارژ داد فهمیدم سرکاری نیست و تاپیک شارژ رو اینجا دیدم:)
البته مسابقه شهروند حدود یک ماهی یا بیشتر برای خطوطی ک نگرفتن فعال بوده و پیام میداده و بعد هم دوباره بعده یمدت برا خطوطی ک نگرفتن با سوالای جدید جایزه شارژ گذاشته بود ولی ازون موقع دیگه ندیدم شارژ داشته باشه :)

سپاس شده توسط Pedram13744
من يادمه که از طريق گوگل پيداش کردم و مي خواستم در مورد شارژ رايگان سرچ کنم واولين پستي هم که خوندم در مورد نت رايگان نسل نو بود که قبل عيد ميداد ازاون روز به بعد ديگه بيشتر سرميزنم Wink.gif Shy.gif
Wink.gif Wink.gif

سپاس شده توسط payiiz
ممنون آرش عزیز خوب از کجا میدونستی شارژ رایگان هست و بعبارتی چطوری فهمیده بودی ایرانسل شارژ رایگان میده! البته قبلا سرچ میکردم از نرم افزار کد ساز خیلی مینوشت ک تولید کد شارژ میکنه ولی مسابقات ایرانسل قبلا اینهمه مثه چند ماه اخیر پیام انبوه برا شارژ نمیداد :)

فیس بوق
زندگی زیباست

سپاس شده توسط payiiz
Biggrin.gifمنم که خودم ساختم از جایی آشنا نشدم
تلگرام موبایل روز @dailymobile

سپاس شده توسط 110
از طریق دوستان Shy.gif

سپاس شده توسط payiiz
من اول فیس بوکی بودم فک میکردم شارژ اینا الکیه بعد یه نفر توپیج شارژ آدرس اینجارو زده و از مدیره پرسیده شارژارو ازاینجا کپی میکنی؟منم سریع رفتم تو اون آدرس وسر چند ثانیه مدیر پیج ادرس انجمن رو حذف کرد..تااونموقع خدمت شمام Shy.gif

سپاس شده توسط admin
شخصا اینجا رو کاربر ملودی به من معرفی کرده.که من تو انجمن دیگه ای بودم و بعدش اینجا رو بهم معرفی کرد.
ƝЄƔЄƦ ƑƠƦƓЄƬ MЄ

اوووووو یادم نیس وی انگار تو اینترنت سرچ کردم که دیدم Heart.gif Heart.gif
Heart.gif کُتِبَ عَلَیْکُمُ الْقِتَالُ وَهُوَ کُرْهٌ لَّکُمْ وَعَسَى أَن تَکْرَهُوا شَیْئًا وَهُوَ خَیْرٌ لَّکُمْ وَعَسَى أَن تُحِبُّوا شَیْئًا وَهُوَ شَرٌّ لَّکُمْ وَاللَّهُ یَعْلَمُ وَأَنتُمْ لَا تَعْلَمُونَ Heart.gif

سپاس شده توسط payiiz
خدا لهنت کنه مسابقه شهروندی رو Biggrin.gif من از گوگل سرچ کردم چند بار شارژ اومد برام تو واتساپ ک فلان شماره شارژ میده آخر تابستونای سال قبل بود... بعد دیدم ما دیر خبر میشیم سرچ زدم گوگل..ا دیگه با دلشاد آشنا شدیم نمک گیر شدیم و موندگار شدیم Biggrin.gif
\

سپاس شده توسط Fa Ti