بالا

موبایل روز | DailyMobile.IR

وبسایت تخصصی موبایل و برنامه های اندرویدی

امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
در پونصد تومن گوشیه بهتره حد گوشی چه

گوشی در حد پونصد تومن چه گوشیه بهتره
دوستان به نظرتون گوشی در حد پونصد تومن چه گوشیه بهتره،اگه کسی اطلاعاتی داره بهم بگه ممنون میشم

پاسخ

سپاس شده توسط 0212 ، sahar b
هوآوي G730بگيرامكاناتش جوابگوته
فقط 4gنداره
خاك توسرآدم كمبوددار
ازمردش بگير تازنش ...
پاسخ

سپاس شده توسط 0212 ، Fa Ti ، sahar b
سلام
آقا ميثم شما موارد زير رو براى راهنمايى بهتر دوستان لحاظ كنيد:
اولويت برند- قيمت- حد و سطح توقع از دوربين ها- جنس و بدنه- كارايى باترى- ميزان و نحوه به روز رسانى سيستم عامل- اندازه صفحه نمايش- امكانات ارتباطى و راديويى مثل 4 جى و...-و... كه مثل انجام بازى مدنظر يا نرم افزار خاص ميشه!
اينطور به بهترين گزينه ميرسين.
پاسخ

سپاس شده توسط 0212 ، Fa Ti ، sahar b ، hamid06
پیشنهاد میکنم هواوی نگیرصفحه نمایشش اشغاله بهترین گوشی با این قیمت گرند 2 هستش که به نسبت قیمت عالیه
پاسخ

یه سری شرکت نوپای چینی هم هستن گوشی های فوق العاده ای دارن که ارزون میدن که محبوب بشن اگه بگردی میتونی یکیشون که معتبر باشه پیدا کنی من خودم دیدم این گوشی ها رو ولی باید دقت کنی چون بعضیاشون جنس بنجلن ولی بعضیاشون خدایی از همه نظر هواوی رو میخورن
پاسخ

والله با این قیمت فک کنم سامسونگ اس تری نئو گیرت بیاد. بد نیست جوابگوئه.... هوآوی نگیر... هر چیزی بگیری خیلی بهتره از هوآوی هستش.... اگه بخوای یکم بیشتر هزینه کنی 100*200 بزار روش گالکسی E5 بگیر هم جدید هست و زیبا هم امکانات خوبی داره... این نظر من بود نظر دوستان محترمه مچکر Heart.gif
\
پاسخ

سپاس شده توسط Fa Ti ، sahar b ، hamid06 ، 110
(26-02-2016، 01:08 AM)0212 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
والله با این قیمت فک کنم سامسونگ اس تری نئو گیرت بیاد. بد نیست جوابگوئه.... هوآوی نگیر... هر چیزی بگیری خیلی بهتره از هوآوی هستش.... اگه بخوای یکم بیشتر هزینه کنی 100*200 بزار روش گالکسی E5 بگیر هم جدید هست و زیبا هم امکانات خوبی داره...  این نظر من بود نظر دوستان محترمه مچکر Heart.gif
سلام
نه از اس تری نئو بهتر هم هست مثل a3 4g از همون کمپانی
 568000 هزار تومان قیمت تهران که در شهرستانها ده تا بیست هزار بالاتر و پایین تر است گاهی.
پاسخ

سپاس شده توسط hamid06