بالا

موبایل روز | DailyMobile.IR

وبسایت تخصصی موبایل و برنامه های اندرویدی

امتیاز موضوع:
  • 6 رای - 3.33 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
آموزش رایگان آپ شارژ جدید از

آموزش جدید شارژ رایگان از آپ
(31-08-2015، 05:05 PM)رویــــا نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام.
اپی که الان من دارم بعد از هر تراکنش امتیاز میده اونم شاید 5 یا 50 تا.
با اپ قبلی که با تکون دادن شبی 100تا میداد فرق داره.
مگه الان اپ جدید اومده؟

خب همون آپ هستش ماهیتش که عوض نشده فقط دیگه امتیاز روزانه برای هر شیک رو برداشته
پاسخ

کسی تاحالا شارژ گرفته ؟؟؟
راهی نداره با خط هایی که تراکنش داشتی شارژ بگیری ؟؟؟
پاسخ

(31-08-2015، 08:09 PM)ali7842 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
کسی تاحالا شارژ گرفته ؟؟؟
راهی نداره با خط هایی که تراکنش داشتی شارژ بگیری ؟؟؟

خیر راهی نیست . تنها خطی میتونه که تراکنش نداشته باشه .

یعنی قبلا از آپ استفاده نکرده
پاسخ

سعید بمن نمیده.تمیزتوضیح بده چ کنمSad.gif
پاسخ

(01-09-2015، 11:06 AM)دکترشریعتی نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سعید بمن نمیده.تمیزتوضیح بده چ کنمSad.gif

دوست گلم توی فایل که دانلود کنید ی فایل آموزشی هستش کاملا قدم به قدم توضیح داده شده . یبار با دقت وقت بذارید بخونید تمام نکانت رو
پاسخ

من همه کارارو کردم به اپ اصلی میده ولی به کلون که موجودی میگیرم همه چی درسته
موجودی نشون میده ولی امتیاز نمیده
کسی هست راهنمایی کنه Exclamation
پاسخ

دوستان یه توضیح کلی که خودم اینجوری دارم میگیرم
اول اپ اصلی رو نصب میکنین بعدش اپ کلون رو 
شماره اصلیتونو تو اپ اصلی ثبت میکنین بعدش با ای دی چنجر ای دی رو تغیر میدین بعد تو اپ کلون شماره جدید میزارین و موجودی میگیرین( حالا با یه سیم جدید دیگه)
دوباره با یه سیم کارت جدید دیگه اپ کلون رو clear data بعد force stop  میکنین حالا دوباره ای دی رو تغیر میدین دوباره اپ کلون رو باز کرده شماره جدید توش میزارین و موجودی میگیرین
تمومه Shy.gif
پاسخ

سپاس شده توسط saeed_black
(01-09-2015، 06:26 PM)mahdi6713 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان یه توضیح کلی که خودم اینجوری دارم میگیرم
اول اپ اصلی رو نصب میکنین بعدش اپ کلون رو 
شماره اصلیتونو تو اپ اصلی ثبت میکنین بعدش با ای دی چنجر ای دی رو تغیر میدین بعد تو اپ کلون شماره جدید میزارین و موجودی میگیرین( حالا با یه سیم جدید دیگه)
دوباره با یه سیم کارت جدید دیگه اپ کلون رو clear data بعد force stop  میکنین حالا دوباره ای دی رو تغیر میدین دوباره اپ کلون رو باز کرده شماره جدید توش میزارین و موجودی میگیرین
تمومه Shy.gif

خب دقیقا منم همین روش رو میرم ولی نمیده . فک کنم بگیر نگیر داره
پاسخ

خدمت دوستان عزیز عرض شود یک روش مکمل همین روش هست :

دوستانی که سیم کارت اضافی ندارن و نمیتونن جور کنن میتونن شماره مجازی درست کنن و ... باقی ماجرا
پاسخ

اقا سعید روشو پخش کردی اپ بستش الان دلت خنک شد Angry.gif  Angry.gif  Angry.gif
پاسخ