بالا

موبایل روز | DailyMobile.IR

وبسایت تخصصی موبایل و برنامه های اندرویدی

امتیاز موضوع:
  • 6 رای - 3.33 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
آموزش رایگان آپ شارژ جدید از

آموزش جدید شارژ رایگان از آپ
چیکار کنیم بالخره
پاسخ

آی دی رو خودتون بزنید ممکنه برای گوشی خطر داشته باشه چون که ای دی نامبر هایی ک توسط برنامه تولید میشوند طبق فرمول خاصی هست و نمیشود کشکی زد... همونطورب ک وقتی بخوای imei گوشی رو عوض کنی تا اونجائی ک خبر دارم باید پول بدی بخری. ... و همونطور ک دوستان میفرمایند از بس زدند همه آی دی ها استفاده شده...اختیار دست خودتان است عزیزان.میتونید ریسک کنید یا نکنید. Heart.gif و اتفاق هر دفعه نمیافته اتفاق یک بار است.... 10 تا زدی گرفت.. یازدهمی باید گوشی رو بزاری کنار.. صلوات بفرستی. مچکر Heart.gif
\
پاسخ

سپاس شده توسط m.Zeus
اقا سعید میشه نرم افزاری که واسه ساخت شماره مجازی استفاده میکنین و میشه تو اپ استفاده کرد رو معرفی کنین .لطفا
پاسخ

(06-09-2015، 01:09 AM)★الـــــناز★ نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اقا سعید میشه نرم افزاری که واسه ساخت شماره مجازی استفاده میکنین و میشه تو اپ استفاده کرد رو معرفی کنین .لطفا

دوست عزیز شما به هیچ وجهی نمیتوانید از شماره های بجز شماره های ایران در آپ استفاده کنید... پس برنامه ای نیست ک بشه از اون استفاده کرد مگر اینکه شماره مجازی ایرانی بدهد ک فکر میکنم چنین چیزی غیر ممکن باشد و وجود خارجی نداشته باشد؟
\
پاسخ

سپاس شده توسط mahdi6713
نرم افزار دگه ای نیست ک ای دی گوشیو عوض کنه این دگ کار نمیده
پاسخ

m.Zeusنرم افزار دگه ای نیست ک ای دی گوشیو عوض کنه این دگ کار نمیده

اسپم های قبلی رو بخون لینک اندروید چنجر رو گذاشتن فک کنم ب دردت بخوره
پاسخ

سپاس شده توسط mahdi6713
من نمیدونم به چ صورتی دوستان میگن از کار افتاده در صورتی ک خودم دارم ازش شارژ میگیرو و همینطور چندین نفر دیگه
پاسخ

سپاس شده توسط mahdi6713
سعیدداداش
من اول خب ای پی عوض میکنم خب بعدش میرم اپ کلون داده هاشوپاک میکنم میشه ازاول شماره میزنم جدید تراکنشم میگیرم نمیده
قبلامیداد هم فک کنم شب بمن میده شارژ Sad.gif
چ کنم؟چاره ای بیندیش
Biggrin.gif
پاسخ

سپاس شده توسط mahdi6713
Sad.gif گریهمن شارژمیخواممممممممممممممم
Biggrin.gif
پاسخ

سپاس شده توسط saeed_black
شاید 1 درصد ممکنه آپ اصلی و آپ کلون رو اشتباه گرفتی کلا پاکشون کن

آیدی نامبر چنج کن و آپ اصلی رو شماره اصلیتو بزن

کلون هم نصب کن شماره ای بزن که بدونی هیچوقت از آپ حتی 733 استفاده نکرده باشه