بالا

موبایل روز | DailyMobile.IR

وبسایت تخصصی موبایل و برنامه های اندرویدی

امتیاز موضوع:
  • 11 رای - 3.45 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
آموزش عملی سیمبین های گوشی 100 هک

آموزش هک گوشی های سیمبین (100 عملی)
سلام با توجه به درخواست کاربران امروز واستون اموزش ساین کردن یا هک سیمبیان برای تمام گوشی های سیمبیان گذاشتم تمام آموزش و فایل های مورد نیاز در فایل زیر موجود میباشد فایل زیر را دانلود و سپس unzip کنید آموزش داخل آن با پسوند pdf وجود دارد...

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پاسخ

سپاس شده توسط azrakh6
درود.ضمن تشکربابت روش هک موبایل نوکیا.برنامهx-ploreدرهنگام نصب ارورمیده وقابل نصب نیست.تاریخ راهم تغییردادم ولی همچنان نصب نمیشه!!آیابرنامه ای جایگزین این برنامه وجوددارد؟؟
پاسخ

(17-01-2015، 04:51 PM)azrakh6 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
درود.ضمن تشکربابت روش هک موبایل نوکیا.برنامهx-ploreدرهنگام نصب ارورمیده وقابل نصب نیست.تاریخ راهم تغییردادم ولی همچنان نصب نمیشه!!آیابرنامه ای جایگزین این برنامه وجوددارد؟؟

از اینجا دانلود و نصب کنید مرحله اکسپلور را نادیده بگیرید دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
تلگرام موبایل روز @dailymobile
پاسخ

من دوس دارم گوشیم هک کنم
ولی قبلأ ادمین جان مراحلش بهم گفت و هیچکدوم ازبرنامه ها ک لازل بود نصب نشد
خدایا شکرت
پاسخ

(18-01-2015، 11:19 AM)لیلا نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من دوس دارم گوشیم هک کنم
ولی قبلأ ادمین جان مراحلش بهم گفت و هیچکدوم ازبرنامه ها ک لازل بود نصب نشد

من خودم با همین روش سونی اریکسون ویواز را هک کردم شاید برای هک گوشی شما باید از روش دیگه استفاده کرد تو نظرات سایت هم چند تا فایل دیگه هم هست
تلگرام موبایل روز @dailymobile
پاسخ