بالا

موبایل روز | DailyMobile.IR

وبسایت تخصصی موبایل و برنامه های اندرویدی

امتیاز موضوع:
  • 3 رای - 4 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
آموزش رایگان پولی شارژ جدید دریافت البته و کمیاب کاملا

آموزش کاملا جدید دریافت شارژ رایگان(کمیاب و البته پولی )
آموزش کاملا جدید دریافت شارژ رایگان(کمیاب و البته پولی )

با سلام خدمت دوستان عزیز

همونطور که عده ای میدونن 1 ماه پیش یه راهی و آموزشی قرار دادم برای دریافت شارژ رایگان که خیلی خوب جواب میداد حالا بعضیا هم نمیتونستن کاری ندارم

البته این یه آموزش دیگس
امروز من این آموزشو خودم کاملا تست کردم و اینکه 100% عملی هست برای گوشی های اندروید فقط و البته روت که کسی هم روت نیست آموزش روت کاملا آسون در پیکیج موجوده نگران نباشه

به زودی تا شب آپلودش میکنم در صورتی که نت یاری نکنه تا فردا صبح 100% این بسته به صورت رایگان برای استفاده شما قرار میگیره و امیدوارم مورد توجه و استفاده همه قرار بگیره و یه تشکری باشه بخاطر این همه شارژی که روزانه و هفته ها گرفتیم از انجمن

با تشکر

Saeed_Black
پاسخ

سپاس شده توسط sajjad_1404 ، S. STAR ، Evenfall ، amir mohammad ، b0z0rgmehr ، rasul94 ، 0212 ، vahid.q ، hamid632 ، Shahlashahriari ، mahdi6713
(03-10-2015، 07:09 PM)Evenfall نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سپاس سعید جان

این آموزش احیانا از طریق نرم افزار Topitapp که نیست ؟!

ببخشید پستت که آماده شد پاک میکنم

نه اون نیستش

این مثل همون آپ هستش و کاراییش عین همونه اما به صورت جدید تر و البته اینکه هنوز پابلیک نشده و بلاک نیست روشش

خیلی خوبه خودم که شخصا بارها و بارها شارژو گرفتم و چند تن از دوستان
پاسخ

سپاس شده توسط Evenfall
دوست عزیز اسمشو بگو مرسی
پاسخ

اینم از لینک دانلود خدمت دوستان :

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پاسخ

سپاس شده توسط b0z0rgmehr ، Evenfall
(04-10-2015، 12:18 PM)masoud25 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خسته نباشی!
چند ماهی هست دیگه کار نمیده و واسه ثبت نام کد فعال سازی میفرسته به شماره موبایلت برای عضویت!
پاسخ

(04-10-2015، 12:24 PM)b0z0rgmehr نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(04-10-2015، 12:18 PM)masoud25 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خسته نباشی!
چند ماهی هست دیگه کار نمیده و واسه ثبت نام کد فعال سازی میفرسته به شماره موبایلت برای عضویت!

بله دقیقا . چرا کار میکنه . عین همون روش جدید آپ که گذاشته شده بود
پاسخ

یعنی این همه تبلیغات و سر و صدا واسه برنامه ی عهد بوق ؟ Biggrin.gif
------------------------------------------

چون عقل کامل گردد ، سخن کوتاه شود ( حضرت علی (ع) ) Biggrin.gif
پاسخ

سپاس شده توسط عشق لاتی
(04-10-2015، 12:26 PM)حـــســیــن نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یعنی این همه تبلیغات و سر و صدا واسه برنامه ی عهد بوق ؟  Biggrin.gif

برنامه عهد بوقی که میفرماید داره شارژ میده با این روش
پاسخ

(04-10-2015، 12:27 PM)masoud25 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(04-10-2015، 12:26 PM)حـــســیــن نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یعنی این همه تبلیغات و سر و صدا واسه برنامه ی عهد بوق ؟  Biggrin.gif

برنامه عهد بوقی که میفرماید داره شارژ میده با این روش

روشش رو بگو من امتحان کنم
پاسخ

یعنی با یه شماره میتونیم بینهایت شارژ بگیریم Undecided.gif الان من 1200 تومن دارم هر چی میخوام شارژ بگیرم باهاش نمیده چرا؟
پاسخ