بالا

موبایل روز | DailyMobile.IR

وبسایت تخصصی موبایل و برنامه های اندرویدی

امتیاز موضوع:
  • 9 رای - 3.33 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
علاقه؟ آهنگ مورد

آهنگ مورد علاقه؟
[عکس: 12_15ah.jpg]

در حال حاضر این آهنگ:
آدم فروش دست تو رو شده برام قصه ها تو بلد شدم من آدم خوبی بودم بخاطر تو بد شدم...
پاسخ

سپاس شده توسط arefu
آهنگ گریه چیه و فرشته ی من از پازل بند Heart.gif Heart.gif
Heart.gif کُتِبَ عَلَیْکُمُ الْقِتَالُ وَهُوَ کُرْهٌ لَّکُمْ وَعَسَى أَن تَکْرَهُوا شَیْئًا وَهُوَ خَیْرٌ لَّکُمْ وَعَسَى أَن تُحِبُّوا شَیْئًا وَهُوَ شَرٌّ لَّکُمْ وَاللَّهُ یَعْلَمُ وَأَنتُمْ لَا تَعْلَمُونَ Heart.gif
پاسخ

سپاس شده توسط payiiz
پازل بندو سرچ کنی میاد داداش گلم . منم خیلیا رو مثه مهدی احمدوند و افشین اذری و پویا سالکی و میثم ابراهیمی (عشق منه) و امو باند و ... دوس دارم
ولی این پازل بند یه چیز دیگس Heart.gif
Heart.gif کُتِبَ عَلَیْکُمُ الْقِتَالُ وَهُوَ کُرْهٌ لَّکُمْ وَعَسَى أَن تَکْرَهُوا شَیْئًا وَهُوَ خَیْرٌ لَّکُمْ وَعَسَى أَن تُحِبُّوا شَیْئًا وَهُوَ شَرٌّ لَّکُمْ وَاللَّهُ یَعْلَمُ وَأَنتُمْ لَا تَعْلَمُونَ Heart.gif
پاسخ

سپاس شده توسط payiiz
ممنون. اینقد خواننده زیاد شده ک نگو! این شارژای وقت و بی وقت نمیذارن حتی آهنگ خواننده مورد علاقه گوش کنیم :)
پاسخ

همه آهنگ های هایده Heart.gif Heart.gif Blush.gif Blush.gif
پاسخ

سپاس شده توسط payiiz ، MOHAMMAD H J R B A ، Eagle ، ARAD ، Fa Ti ، Hoda ، Amir hossein
وای آقا طاها مگه چن سالتونه نسل جدید ک ازین اهنگای قدیمی دوس ندارن:) البته برا مواقعی ک غمیگینم خوبه :(
پاسخ

والا قدیم و جدید نداره, عاشق صداشم
خدا بیامرزدش Sad.gif
پاسخ

سپاس شده توسط payiiz ، MOHAMMAD H J R B A ، Eagle ، ARAD ، Fa Ti ، Hoda ، Amir hossein
من زیاد اهنگاش از بر نیستم یعنی میخاین بگی شما همشو از بری؟! الان یاد این اهنگش افتادم سرچ کردم ک اشتب نباشه و خیلی قشنگه :)

زمونه خواست که من از تو جدا شم اینه دنیا اینه دنیا هنوز میخواد که من با تو نباشم اینه دنیا اینه دنیا
پاسخ

همه رو حفظ نیستم که Undecided.gif
پاسخ

پس همچی گفتی علاقه داری فکردم هوادار پروپا قرصی! اگه میشد تو نت هم شعر یادت نره برگذار کرد میفهمیدیم چقد طرفدارش هستین :)
پاسخ