بالا

موبایل روز | DailyMobile.IR

وبسایت تخصصی موبایل و برنامه های اندرویدی

امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
نسخه آپدیت به 1607 10 ویندوز

آپدیت ویندوز 10 به نسخه 1607
جدیدترین نسخه ویندوز 10 با شماره ساخت 1607 منتشر شده که حتما باید آپدیت کنید چون هم تغییرات امنیتی داشته و هم اینکه تغییرات ظاهری فراوانی کرده و سرعت راه اندازی و منو چند برابر شده .
اگر نمیدونید نسخه ویندوزتون چنده عبارت winver را در سرچ کورتانا بزنین

[عکس: win10.png]
تلگرام موبایل روز @dailymobile
پاسخ

سپاس شده توسط nastaran ، 0212 ، Finally I ll get it ، Finally I ll get it
برای من از دیشب فایرفاکس دچار مشکل شده بود و دیر باز میشد و امروز اصلا باز نمیشد و پیام سرعت کم کامپیوتر میومد و برنامه های غیرضروری مثه اسکایپ هم غیرنصب نشد و بینش صفحه سیاه میشد و چندبار خاموش روشن کردم باز هم نشد برنامه ای غیرنصب کنم و بعد نوشت ویندوز در حال اپدیت تا ۳۵ درصد هم اپدیت نشون داد  بعد همش پیام میده نمیتونیم اپدیت کامل کنیم...کامپیوتر رو خاموش نکنید... یعنی اگه ویندوز بالا نیاد باید دوباره وین عوض کنم Sad.gif قبلش هم سرچ کردم نسخه وین از سرچ کورتانا .... ولی قبل از پیداکردن راه حل خراب شد....
چی میشه روزی خبر مرگ اینا بیاد
پاسخ

احتمالا اپدیت کامل شده بالا میاد ولی خیلی دیر  Undecided.gif
پاسخ

سپاس شده توسط Finally I ll get it ، Finally I ll get it
(23-09-2016، 01:37 PM)nastaran نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
احتمالا اپدیت کامل شده بالا میاد ولی خیلی دیر  Undecided.gif

آپدیت حجمش خیلی زیاد بود و احتمالا بیشتر از 3 گیگ بود تا دانلود کامل بشه نباید پی سی رو خاموش کرد و اینکه در هنگام آپدیت هم که درصد بالا میره نباید پی سی خاموش بشه
پاسخ

سپاس شده توسط nastaran ، Finally I ll get it ، Finally I ll get it ، Finally I ll get it
البته قبلا ک برای نسخه های قبلی ویندوز میگفتن اپدیت اتومات رو نباید تیک زد و این میترسیدم اپدیت بشه از کار بیافته! چون اینترنت دانلود منیجر پیام داده بود ک اپدیت کنم و بمحض اپدیت شدن از کار افتاد! و دوباره نصب کردم ...
پاسخ

سپاس شده توسط Finally I ll get it ، Finally I ll get it ، Finally I ll get it
(23-09-2016، 07:41 PM)nastaran نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
البته قبلا ک برای نسخه های قبلی ویندوز میگفتن اپدیت اتومات رو نباید تیک زد و این میترسیدم اپدیت بشه از کار بیافته! چون اینترنت دانلود منیجر پیام داده بود ک اپدیت کنم و بمحض اپدیت شدن از کار افتاد! و دوباره نصب کردم ...

اینکه میگفن تیک آپدیت خودکار ویندوز رو نزنین تنها برای حجمه - نصب ویندوز 10 بار کرک و کد های فعال سازی توی اینترنت رایگانه و آپدیتهای بعدش هم رایگانن اما برنامه اینترنت دانلود منیجر یه برنامه پولیه و نمیتونید از سرور های اونا آپدیت ها را دانلود کنید در حالی که پولی ندادید پس با هر آپدیت باید آخرین نسخه را که بعضی سایت ها کرک میکنن دانلود کنید و به صورت مستقیم نصب نمایید
پاسخ

سپاس شده توسط nastaran ، Finally I ll get it ، Finally I ll get it
ویندوز من دوبار طی یک هفته پیام اپدیت اومد اپدیت کردم ک البته گفتن نباید ویندوز رو اپدیت میکردم و باعث سنگین تر شدن یا خرابی میشه! Undecided.gif  حالا پیام روبرو رو داد: Your device is scheduled to restart outside of active hours
. (Active hours are ‏‎8:00 AM to ‏‎5:00 PM.)
یعنی سیستم در ساعت هایی که فعال نیست ری استارت میشه
بعد قسمت تنظیمات رفتم میشه اون زمان رو تغییر داد, حالا چجوری ری استارت رو زمانی ک سیستم استفاده نمیشه غیرفعال کنم و نمیدونم ایا این ری استارت برای سیستم مفیده یا مضر Undecided.gif
پاسخ