بالا

موبایل روز | DailyMobile.IR

وبسایت تخصصی موبایل و برنامه های اندرویدی

امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
خط نامم باید کجا به ایرانسل فهمید چند هست از

از کجا باید فهمید چند خط ایرانسل به نامم هست
سلام دوستان از کجا باید فهمید چند خط ایرانسل به نامم هست اگه چندتا سیم‌کارت داشته باشم ایرانسل بهم سیم‌کارت هدیه نمیده ؟؟؟
پاسخ

سپاس شده توسط AFSHIN8080
(07-03-2017، 09:18 PM)ali7842 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان از کجا باید فهمید چند خط ایرانسل به نامم هست اگه چندتا سیم‌کارت داشته باشم ایرانسل بهم سیم‌کارت هدیه نمیده ؟؟؟

ارسال کد ملی به
3000504901
βĕňĭm Ŷâňĭmđâ Đĕğĭłŝĭň Âmâ ; Ħĕp Ăκłĭmđâŝĭň
پاسخ

سپاس شده توسط Archer ، "TAGHDIR" ، S C R O L L ، hossien27 ، arasheslai ، nima136 ، سید حسین احمدی ، AFSHIN8080
از سایت تنظیم مقررات یا از طریق برنامه ایرانسل من،،،
اگه ۱۰ تا به اسمتون باشه، هدیه نمیده!
ﺳﺮزﻣﯿﻨﯽ كه "ﭘﺨﻤِﮕﺎﻧﺶ" ﺷﺎﻏﻞ ﺑﺎﺷﻨﺪ و "ﻧﺨﺒﮕﺎﻧﺶ" بيكار!!! ﺻﺎدراﺗﺶ "متفكر" ﺑﺎﺷﺪ و وارداﺗﺶ "ﻣﺨﺪر"!!!
"ﻗﺒﺮﻫﺎﯾﺶ" ﺧﺮﯾﺪه ﺷﻮﻧﺪ و 
"ﻣﻐﺰﻫﺎﯾﺶ" ﻓﺮوﺧﺘﻪ!!!
ﮔﻮرﺳﺘﺎن ﺗﺎرﯾﺦ اﺳﺖ ﻧﻪ ﺳﺮزﻣﯿﻦ زﻧﺪﮔﺎن!!!
پاسخ

سپاس شده توسط S I L E N C E ، Archer ، S C R O L L ، hossien27 ، nima136 ، سید حسین احمدی ، AFSHIN8080
(07-03-2017، 09:18 PM)ali7842 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام دوست عزیز،اگه ۹ تا سیم کارت به نام شما باشه ثبت احوال اجازه ثبت نام سیم کارت به شمارو نمیده ،در ضمن طرح زمستان سیم کارت هدیه به کسی تعلق نمیگیره.بعد عید سیم کارت هدیه میده.
پاسخ

سپاس شده توسط ali7842