بالا

موبایل روز | DailyMobile.IR

وبسایت تخصصی موبایل و برنامه های اندرویدی

امتیاز موضوع:
  • 5 رای - 3.4 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
اسموتی اسفناج

اسموتی اسفناج
#1
اسموتی اسفناج

اسموتی رژیمی به عنوان یک میان وعده و یا وعده ی غذایی می تواند مصرف گردد زیرا دارای کالری است و به علت اینکه سرشار از ویتامین ها و فیبر و هم چنین فاقد چربی است، می تواند احساس سیری را در کسانیکه دارای اضافه وزن هستند به وجود آورد.

اسموتی اسفناج که در اینجا از آن به عنوان اسموتی رژیمی یاد کردیم ،طعمی دارد که شاید مورد پسند خیلی از افراد نباشد اما می توانیم با استفاده از میوه های دیگر طعم بی نظیری را در آن ایجاد کنیم و واقعا اگر قصد شما کاهش وزن است دیگر نباید زیاد خود را درگیر طعم نمایید .یک دوره ی دو هفته ای را در نظر بگیرید که هر روز یک فنجان از این اسموتی می نوشید و البته برنامه ی غذایی تان هم مثل قبل است ، البته کمی باید مصرف بستنی و تنقلات و هم چنین برنج و ماکارونی را کم کنید و در این صورت در پایان این دو هفته متوجه ی تغییر وزن خود خواهید شد .


اسموتی اسفناج به نام اسموتی سبز هم شناخته شده است ، یکی از میوه هایی که طعم دلنشینی به این نوشیدنی می دهد موز می باشد . دقت کنید که برای تهیه ی اسموتی رژیمی به مواد زیر نیاز دارید :
برگ های تازه و ترجیحا سبز روشن اسفناج – یک بشقاب
اب پرتقال – نصف لیوان
موز رسیده شیرین- یک عدد
قطعات یخ

طرزتهیه:
شما می توانید برای درست کردن اسموتی اسفناج به جای موز از سیب شیرین استفاده نمایید و دقت داشته باشید که برگ های سبز روشن اسفناج دارای طعم شیرین و بهتری هستند . ابتدا لازم است در مخلوط کن موز و اسفناج ها را ریخته و آنقدر ترکیب کنید تا درواقع به شکل پوره ی نرمی در بیاید ، سپس آب پرتقال را به آن افزوده و دوباره مخلوط کنید تا کمی کف کند . در نهایت ترکیب ایجاد شده را در لیوان مورد نظر ریخته و قطعات ریز یخ را به ان بیفزایید .

اسموتی رژیمی به عنوان منبع ویتامین C در اختیار شماست 
پاسخ
پرش به انجمن:


پشنهاد های مدیر
آخرین مطالب سایت
    تبلیغات موبایل روز