بالا

موبایل روز | DailyMobile.IR

وبسایت تخصصی موبایل و برنامه های اندرویدی

امتیاز موضوع:
  • 1 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
وب انتی دکتر ویروس

انتی ویروس دکتر وب
سلام 
برنامه انتی ویروس دکتر وب  رو ک از اینجا دانلود کردم الان هشدار منقضی شدن میده .شماره سریال میخاد.
میشه کسی راهنمایی کنه
پاسخ

سپاس شده توسط 0212 ، admin ، جابری ، amir.alli
خب اول برنامه دکتر وب را حذف کن و ببین آخرین نسخه رو دانلود کردی یا نه , فایل زیپ زیر را دانلود کن
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بعد از اینکه دانلود کردی از حالت فشرده خارجش کن و پوشه com.drweb را انتقال بده به مسیر Android/data انتقال بده تو حافظه گوشیت .
خب حالا آنتی ویروس دکتر وب رو نصب کن و هنگام نصب روی sPlDer Guard کلیک کن تا پنجره ای باز بشه و Activate licenese کلیک کن باز یه پنجر باز میشه که باید روی Use existing license کلیک کنی یعنی کد فعال سازی وجود داره و از همون استفاده می کنم حالا بر روی Copy from file کلیک کنید و در آخر ok را انتخاب کنید فکر کنم تا سال 2017 به صورت رایگان فعال میشه البته میتونی به صورت قانونی هم فعال کنی ولی روش بالا بدون هزینه هستش و روی خیلی از گوشی ها هم جواب میده اندروید 4 به بالا
تلگرام موبایل روز @dailymobile
پاسخ

سپاس شده توسط Fa Ti ، 0212 ، السانا جون ، hamid06 ، 110 ، MaNi ، جابری ، amir.alli
خیلی خیلی متشکرم.
نسخه جدیدشو ندارین لینکشو بذارین؟
پاسخ

سپاس شده توسط 110 ، جابری
(19-02-2016، 10:05 PM)السانا جون نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خیلی خیلی متشکرم.
نسخه جدیدشو ندارین لینکشو بذارین؟

لینک موقت جدیدترین نسخه موجود آنتی ویروس دکتر وب اندروید dr.Web v.9 Anti-virus 10.0.0

کد:
http://www.dailymobile.ir/28166/dr-web-security-space-life-android
پاسخ

سپاس شده توسط السانا جون ، MaNi ، hamid06 ، جابری
آخرین نسخهدیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
+ آموزش فعال سازی به صورت رایگان
کد:
http://www.dailymobile.ir/28166/dr-web-security-space-life-android
پاسخ

سپاس شده توسط جابری

پرش به انجمن:

پشنهاد های مدیر
آخرین مطالب سایت
    تبلیغات موبایل روز