بالا

موبایل روز | DailyMobile.IR

وبسایت تخصصی موبایل و برنامه های اندرویدی

امتیاز موضوع:
  • 4 رای - 3.5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
حيوان بي تر انسانها از رحم

انسانها بي رحم تر از حيوان
گریه گریه گریه گریه
تو آرزوی بلندی و دست من کوتاه …
پاسخ

ن بابا نذار خودتونم نبینین اینارو خیلی بده... Sad.gif
تو آرزوی بلندی و دست من کوتاه …
پاسخ

(28-08-2015، 04:04 PM)0212 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
به سلامتی

حالا کسی جرات  و اعصاب دیدن اون فیلمه ک مامانش بچه رو میزنه داره؟ همین الان پیداش کردم واقعا رو مخه... بچه بدبخت ساکت شده از بس زدش.. بعد مامانه میبینه ساکته یکی میزنه تو صورتش صداش در بیاد.. با گوشیش میکوبه رو پاهای بچه واقعا احمقه.. Angry.gif  بزارم؟

اگه بزاری منم فیلم داعشا رو میزارم Undecided.gif
ƝЄƔЄƦ ƑƠƦƓЄƬ MЄ
پاسخ

Biggrin.gif داعشیا نزار بی فایدس وای واقعا آدم قاطی میکنه... فیلمه تو مالزیه بچه 8 ماهه هست... اون دور و بریاش ک به مامانش هیچی نمیگن نشسته فیلم میگیره من بودم......... میگرفتن همچین میکوبیدمش به دیوار چشاش از کاسه در بیاد بیافته...
\
پاسخ

سلامتی مادری که دید گوشت تو قابلمه خیلی کمه
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
نشست تو آشپزخونه همشو خورد
گفت اگه بچه ها ببینن دعواشون میشه
ایناشعور نداران ...
واسه گوشت آدم می کشن...
\
پاسخ

(28-08-2015، 04:32 PM)0212 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Biggrin.gif داعشیا نزار بی فایدس وای واقعا آدم قاطی میکنه... فیلمه تو مالزیه بچه 8 ماهه هست... اون دور و بریاش ک به مامانش هیچی نمیگن نشسته فیلم میگیره من بودم......... میگرفتن همچین میکوبیدمش به دیوار چشاش از کاسه در بیاد بیافته...

البته این فیلم چیز خ فجیحی بغیر اون آخری ک مادره بچش رو میزد نداشت،حالا بحث داعش شد آره خیلی اعصاب آدم خورد میشه وقتی میبینه،باز حالا جالبه ی گروه مافیا مکزیکی هست معروف ب ﻟﻮﺱ ﺯﺗﺎﺱ اگه اشتبا نکنم واقعآ چند برابر داعش بی رحم تر هستن با اره برقی و .. داعشیا حیونن اینا از اونا حیونتر
پاسخ

سپاس شده توسط 0212

پرش به انجمن:

پشنهاد های مدیر
آخرین مطالب سایت
    تبلیغات موبایل روز