بالا

موبایل روز | DailyMobile.IR

وبسایت تخصصی موبایل و برنامه های اندرویدی

امتیاز موضوع:
  • 4 رای - 3 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
لطفی اهنگ گریه از

اهنگ گریه از لطفی
سلام.دوستان لطفا میشه اهنگ گریه از سعید و علیرضا لطفی رو بزارید...
از خیلی وقت پیشا تونت واسه دانلودش میرفتم یا لینکش خراب بوده یا لینکش نبوده...
پاسخ

سپاس شده توسط man ، حامد 551
این آهنگ خیلی قدیمه و لینک سالمش هر چی گشتم نبود
تلگرام موبایل روز @dailymobile
پاسخ

پیداش کردم بفرما دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پاسخ

سپاس شده توسط رویــــا ، man
وای مرسی دستت درد نکنه.ولی اصل نبود این رپی که میخوند فارسی بود اون کردی بود فکرکنم.
اگه میشه اصلشو گیر بیار برام باور کن چند سال نتو زیرو وارو کردم همش لینک خراب داد بهم.
پاسخ

(14-07-2015، 10:56 AM)رویــــا نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
وای مرسی دستت درد نکنه.ولی اصل نبود این رپی که میخوند فارسی بود اون کردی بود فکرکنم.
اگه میشه اصلشو گیر بیار برام باور کن چند سال نتو زیرو وارو کردم همش لینک خراب داد بهم.

Biggrin.gif والا اینم به زحمت پیدا کردم ولی به نظرم اهنگش مثل آهنگ محمدرضا غلامیاری بود که اون کردی بود
پاسخ

(14-07-2015، 11:28 AM)admin نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(14-07-2015، 10:56 AM)رویــــا نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

والا اینم به زحمت پیدا کردم ولی به نظرم اهنگش مثل آهنگ محمدرضا غلامیاری بود که اون کردی بود Biggrin.gif

اره میدونم به زحمت پیدا کردی مرسی... Biggrin.gif هر چقدر طول بکشه اشکال تداره.اره مثل همون بود خیلی دوستش دارم.
پاسخ

ادمین گرامی اهنگ منو پیدا نکردی
پاسخ

متاسفانه پیدا نشد هیچ لینکی ازش نبود
پاسخ

با ناراحتی باشه ممنون چه کنم دیگه
پاسخ

(24-07-2015، 06:03 PM)رویــــا نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با ناراحتی باشه ممنون چه کنم دیگه

Biggrin.gif دیگه بازم اگه پیدا کردم حتما میذارم
پاسخ

سپاس شده توسط رویــــا ، حامد 551