بالا

موبایل روز | DailyMobile.IR

وبسایت تخصصی موبایل و برنامه های اندرویدی

امتیاز موضوع:
  • 2 رای - 3 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
شما تمام باشید نداشته اگر به انتظار موزیک های نیستید پاسخ از سیری مشترکین ، اپل پرسش

اگر از مشترکین اپل موزیک نیستید ، انتظار نداشته باشید سیری به تمام پرسش های شما پاسخ
#1
[عکس: 28_15اپپ.jpg]

اگر انتظار دارید که سرویس سیری پرسش های شما را در مورد دنیای موسیقی و برترین های موزیک روز پاسخ بدهد نخست باید از مشترکین اپل موزیک باشید. به نظر می رسد که جستجو برای موزیک های منتخب و صدرنشین جدول برترین های موسیقی از طریق سیری غیر ممکن است، چون این اطلاعات به سرویس جدید اپل موزیک لینک شده است و تا پیش از خرید اشتراک این سرویس سیری شما را در جریان اطلاعات دنیای موزیک قرار نمی دهد.


همانطور که در تصویر زیر مشاهده می کنید سیری در پاسخ کاربر برای نمایش بهترین موزیک در آمریکا در ماه مارس 1983، به دلیل اینکه کاربر مورد نظر از مشترکین اپل موزیک نیست پاسخی ارایه نداده است.


[عکس: 28_1506c8d4ad-7ad9-43ca-9456-17f93bb1e628.jpg]


البته لازم است یادآوری کنیم از تابستان سال گذشته که اپل موزیک فعالیت خود را آغاز کرد، سیری برای امکان پاسخگویی به پرسش های کاربران در مورد جدول های رتبه بندی موزیک با اپل موزیک لینک شده است. ولی، این که سیری فقط پاسخگوی مشترکین اپل موزیک است تازگی دارد و به نظر می رسد اپل قصد دارد کاربران را وادار به خرید یا تمدید اشتراک سرویس اپل موزیک کند.


اپل هنوز پاسخی در این مورد ارایه نداده است.
پاسخ


 سپاس شده توسط arefu
#2
Heart.gif Heart.gif Heart.gif
نه والا مشترکش نیستم
Heart.gif کُتِبَ عَلَیْکُمُ الْقِتَالُ وَهُوَ کُرْهٌ لَّکُمْ وَعَسَى أَن تَکْرَهُوا شَیْئًا وَهُوَ خَیْرٌ لَّکُمْ وَعَسَى أَن تُحِبُّوا شَیْئًا وَهُوَ شَرٌّ لَّکُمْ وَاللَّهُ یَعْلَمُ وَأَنتُمْ لَا تَعْلَمُونَ Heart.gif
پاسخ


 سپاس شده توسط payiiz


پرش به انجمن:


پشنهاد های مدیر
آخرین مطالب سایت
    تبلیغات موبایل روز