بالا

موبایل روز | DailyMobile.IR

وبسایت تخصصی موبایل و برنامه های اندرویدی

امتیاز موضوع:
  • 7 رای - 3 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
ساعت 30 رایگان دقیقه 90 ایرانسلیا و ثانیه بطور 1 کنید صحبت

ایرانسلیا!!90 دقیقه(1 ساعت و 30 ثانیه) بطور رایگان صحبت کنید!
این روش فقط و فقط از خطوط ایرانسل به سایر خطوط قابل اجراست و برروی خطوط خود ایرانسل به هیچ وجه عمل نمیکنه(یعنی فقط میتونید با سیمکارت های ایرانسل شماره هایی نظیر تلفن های ثابت و کلیه خطوط شرکت همراه اول رو شماره گیری کنید)

ابتدا مقدار شارژ سیمکارت ایرانسل خودتون رو مشاهده کنین و اونو به خاطر بسپارید.
بعداز شماره گیری مقصد به عنوان مثال ××××××0912 یا ××××××888 بلافاصله بعد از شنیدن اولین بوق ممتد تماس کلید* روی موبایلتون رو یکبار فشار بدین.
بعد از این عمل میبینید که گوشی شما هنوز در حالت تماسه اما صدا کاملا رد و بدل میشه.
به مدت 90 ثانیه(1 دقیقه و 30 ثانیه)شما میتونید به صورت کاملا رایگان و بدون کم شدن شارژ صحبت کنید و بعد از قطع دوباره به همین روش شماره گیری کنید.حالا مجددا شارژ سیمکارت خودتون رو ببینید!جالبه نه؟
این روش روی کلیه خطوط ایرانسل از قبیل 937،936،935 و گوشیهای سونی اریکسون و سامسونگ کاملا تست شده و تضمینی هست.
دقت کنید بعد از زدن ستاره نباید هیچ شکلی روی گوشی شما ظاهر بشه یعنی گوشی باید درحالت تماس باقی بمونه(در صورتی که بعد از اولین بوق * رو زدید و شکل * روی گوشی شما ظاهر شد این ترفند روی گوشی شما جواب نمیده.
بهتره که برای استفاده از این ترفند از گوشی سونی اریکسون و سامسونگ استفاده کنین. :tongue:
پاسخ

سپاس شده توسط rza ، mohammad.ba ، ali.m ، fireboy8 ، pouria.omidi ، aggus ، Shabnam
این روش اصلن وجود خارجی ندارد  Undecided.gif
پاسخ

بله وجود داره...روی بعضی از گوشیها امتحان شده و تضمین شدست
پاسخ

مرسی از مطلبتون...من روی سامسونگ امتحان کردم جواب داد...عاااالی بود
پاسخ

(17-09-2014، 11:11 PM)mohammad.ba نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مرسی از مطلبتون...من روی سامسونگ امتحان کردم جواب داد...عاااالی بود

خواهش میکنم...قابلی نداشت Wink.gif
پاسخ

این‌ترفند برای قرن‌بوقه هنوز مگه کار‌میکنه
پاسخ

با سونى اريكسون تست شد و جواب نداد
پاسخ

بله این روش هنوز هم بدرستی کار میکنه
پاسخ

من خودم روی سونی اریکسون تست کردم جواب داد....اگه روی گوشی شما جواب نداده چند بار امتحان کنین شاید جواب داد اگه باز هم این روش کار نکرد دیگه حتما روی گوشی شما کار نمیکنه
پاسخ

الانم جواب میده این روش؟

پاسخ