بالا

موبایل روز | DailyMobile.IR

وبسایت تخصصی موبایل و برنامه های اندرویدی

امتیاز موضوع:
  • 10 رای - 2.9 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
مخاربرات اینترنت

اینترنت مخاربرات
(07-05-2015، 12:46 PM)Mamaly نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(07-05-2015، 12:43 PM)admin نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(07-05-2015، 12:39 PM)saeed_black نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بچه ها من یه سرویسی میخوام ماهانه حدودا بین 20 تا 25 تومن باشه . کدوم سرویس خوبه و سرعت دانلودش چنده ؟ نامحدوده ؟

روی قبض میاد ؟

میشه کاری کرد روی قبض نیاد ؟

مال مخاربرات میتونی پیش پرداخت و نقد بدی اول پول رو واریز میکنی از سایتش بعد اکانتت شارژ میشه مال استان ما هر گیگ 3900 تومن

شما کدوم استان هستین.....
مال ما مستقیم رو قبض میاد....بدیش اینه ک شارژی نیس...... Tongue

و هر گیگ اضافه قیمتش 3400 تومنه

تهرانم

من نمیخوام رو قبض بیادش

میخوام شارژ کنمش

نمیشه ؟
پاسخ

[]

درسته مخابرات مال سپاهه....
وای قیمتاش یه تلقی از شرکتیا بهتره....
تازه اکثر شرکتیا شبانه رایگان ندارن.....
[/quote]

مگه مال سپاه باشه سایت های خاص رو نباید رفت ؟
پاسخ

(07-05-2015، 12:45 PM)saeed_black نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(07-05-2015، 12:43 PM)admin نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(07-05-2015، 12:39 PM)saeed_black نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بچه ها من یه سرویسی میخوام ماهانه حدودا بین 20 تا 25 تومن باشه . کدوم سرویس خوبه و سرعت دانلودش چنده ؟ نامحدوده ؟

روی قبض میاد ؟

مال مخاربرات میتونی پیش پرداخت و نقد بدی اول پول رو واریز میکنی از سایتش بعد اکانتت شارژ میشه مال استان ما هر گیگ 3900 تومن

ایول همین خوبه پس

چه سرویسی در حدودا 25 تومنه ماهی ؟

نامحدود میخوام

سرعت دانلودش چنده ؟

اگه نامحدود میخای با این قیمت سرعت 512 بهت میده با سرعت خالص دانلود بین 60 تا 70 کیلوبایت
البته اینایی ک من میگم مال استان تهرانه....بقیه استانا رو نمیدونم
پاسخ

(07-05-2015، 12:48 PM)saeed_black نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(07-05-2015، 12:46 PM)Mamaly نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

روی قبض میاد ؟

شما کدوم استان هستین.....
مال ما مستقیم رو قبض میاد....بدیش اینه ک شارژی نیس...... Tongue

و هر گیگ اضافه قیمتش 3400 تومنه

تهرانم

من نمیخوام رو قبض بیادش

میخوام شارژ کنمش

نمیشه ؟
مخابرات نمیشه....مگر اینکه شرکتی باشه....شرکتی هم ک نمیصرفه
حالا مگه چی میشه ک رو قبض بیاد؟
پاسخ

(07-05-2015، 12:48 PM)Mamaly نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(07-05-2015، 12:45 PM)saeed_black نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

روی قبض میاد ؟

ایول همین خوبه پس

نامحدود میخوام

سرعت دانلودش چنده ؟

اگه نامحدود میخای با این قیمت سرعت 512 بهت میده با سرعت خالص دانلود بین 60 تا 70 کیلوبایت
خوبه

راهی هست که بشه ماه به ماه خودم شارژ کنمش ؟
پاسخ

(07-05-2015، 12:48 PM)vahid.q نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[]

درسته مخابرات مال سپاهه....
وای قیمتاش یه تلقی از شرکتیا بهتره....
تازه اکثر شرکتیا شبانه رایگان ندارن.....

مگه مال سپاه باشه سایت های خاص رو نباید رفت ؟
[/quote]

ن...ربطی نداره.....میگم همیشه قیمتای سازمان هایی ک مال سپاهن همیشه بیشتره و ارزش نداره...
ولی تو این مورد مخابرات بهتر از بقیس
پاسخ

سپاس شده توسط vahid.q
(07-05-2015، 12:50 PM)saeed_black نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(07-05-2015، 12:48 PM)Mamaly نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

روی قبض میاد ؟

ایول همین خوبه پس

نامحدود میخوام

سرعت دانلودش چنده ؟

خوبه

راهی هست که بشه ماه به ماه خودم شارژ کنمش ؟
والا من  دیگه بیشتر از این نمیدونم....
بهتره ب مخابرات منطقتون ی سر بزنی ببینی  دارن یا ندارن....
پاسخ

(07-05-2015، 12:43 PM)Mamaly نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(07-05-2015، 12:39 PM)mahdihamdi75 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(07-05-2015، 12:37 PM)Mamaly نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
برو مخابرات بگو میخای عضو جشنواره شی....
یه فرم میده پر کنش.....
مال من سرعت دو مگه ماهانه 5 گیگ ترافیک...چون خودم مودم داشتم دو گیگ اضافه دادن( مومدم مجانی میدن )اگه نخوای بهت ترافیک اضافه میدن....سرعت خالص دانلود هم 250 کیلوبایته....قیمتش هم 17 هزارو پونصده....
( این مال جشنواره پاییزه پارسال بودو الان جشنواره بهاره هستش.....یکم تعرفه هاش تغییر کردن و بهتر شدن....)

از توی خود سایت tct.ir نمیشه ؟!
جدیدا یه امکانی او هر اکانت اضافه کردن ک نوشته :
تبدیل سرویس دائمی به اعتباری
نمیشه از اون استفاده کرد؟

ن....منم خواستم اینکارو بکنم نشد....
اونی ک نوشته برا تغییر تعرفه نامحدوده.... مثلن 256 ب 512 هستش.....
ولی جشنواره باید بری مخابرات فرم پر کنی.....
و اینو بگم جشنواره ها سالانه هستن ها....ینی وختی تغییر تعرفه ب جشنواره زدین دیگه تا یه سال نمیشه تغییرش داد.....مگر اینکه خسارتش رو پرداخت کنین Rolleyes.gif

ببینید من این رو میگم :
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

آیا از اینجا میشه تغییر داد ؟
السلام علی صدیقه الشهیده
پاسخ

نمیدونم.....امتحان نکردم1
پاسخ

والی اینترنت دو مگ جون میده برا دان کردن و فیسبوک رفتن.... Biggrin.gif Biggrin.gif
پاسخ