بالا

موبایل روز | DailyMobile.IR

وبسایت تخصصی موبایل و برنامه های اندرویدی

امتیاز موضوع:
  • 7 رای - 3.86 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
آندروید باز با یک اس ام کردن قفل

باز کردن قفل آندروید با یک اس ام اس
Lightbulb.gif یکی از بی نظیرترین برنامه ها ارائه شده توسط ناب ترین های آندروید Lightbulb.gif

Dodgy.gif  با یک اس ام اس گوشی قفل شده خود را باز کنید  Dodgy.gif

Undecided.gif قیمت برنامه در سایت ها ۹۰۰۰ تومان Undecided.gif

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 [عکس: 21_15-JPEG-Image-285%C2%A0%C3%97%C2%A028..._223cf.jpg][عکس: 22_15137663247175111.gif]

پاسخ

سپاس شده توسط Sajad_N ، جابری ، payiiz ، Fa Ti ، 0212
تشکر داش
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پاسخ

سپاس شده توسط CLONER
اینو تو گوشیم ریختم ایمیل و متن هم گفتم..قفل گوشی منظورتون رمز ک ب گوشی میدیدم هست؟؟
ولی نتونستم استفاده ازش کنم
ب کی باید اس بدیم؟؟؟که فقل بازبشه؟
پاسخ

سپاس شده توسط CLONER
(13-10-2015، 05:56 PM)Fa Ti نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اینو تو گوشیم ریختم ایمیل و متن هم گفتم..قفل گوشی منظورتون رمز ک ب گوشی میدیدم هست؟؟
ولی نتونستم استفاده ازش کنم
ب کی باید اس بدیم؟؟؟که فقل بازبشه؟

Biggrin.gif گوشي خريدي؟ آخه به من گفتي گوشي نداري و گوشيت سادس يحتمل گوشي همسادتونه Biggrin.gif

دختر جان اول ميري فعال ميكني برنامه رو بعد ايمكيل هم انتخاب ميكني متن پيام را وارد ميكني پيامي ك ميخواي بفرستي به عنوان مثال:

mp3

اين رو كه وارد كردي ذخيره ميكني در حالي ك گوشيت يه رمز روشه

با يه گوشي ديگه رمز رو به اين صورت ارسال ميكني به شماره ات:

*mp3*
\
پاسخ

سپاس شده توسط Fa Ti
نشد که باز Undecided.gif
پیامم اومده برای گوشی ولی رمز سرجاشه
تابازش نکنم قفل بازنمیشه که
پاسخ

سپاس شده توسط 0212
(13-10-2015، 07:58 PM)Fa Ti نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نشد که باز Undecided.gif
پیامم اومده برای گوشی ولی رمز سرجاشه
تابازش نکنم قفل بازنمیشه که

ببين الان برو داخل برنامه توي قسمت رمز فعلي رمز قبليتو بزن Biggrin.gif رمز جديد هم وارد كن كوچكم و بزرگي دقت كن ممكنه حساس باشه

_________________تصويري آموزش از اول ___________

اول وارد برنامه ميشي و روي گزينه اي كه در تصوير مشخص شده كليك ميكني

Highslide JS

سپس گزينه مشخص شده در زير رو ميزني

Highslide JS

و بعد از بازگشت به برنامه مطابق عكس عمل ميكنيد.همونطور كه ميبينيد قسمتي ك در اول كليك كرديم روش فعال شده و طبق عكس ام پي تري رو براي مثال مينويسيم و روي ذخيره كليك ميكنيم

Highslide JS

و در مرحله آخر در حالي كه گوشي قفل هست با يك گوشي ديگه به گشوي اي كه اين برنامه روش نصبه و قفل هست پيامي به شكل زير ميفرستيم:

Highslide JS

دقت كنيد اول و آخر رمز بايد ستاره داشته باشد تشكر Heart.gif
\
پاسخ

سپاس شده توسط CLONER