بالا

موبایل روز | DailyMobile.IR

وبسایت تخصصی موبایل و برنامه های اندرویدی

امتیاز موضوع:
  • 32 رای - 3.44 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
پرداخت هدیه با رایگان شارژ برنامه آسان بگیرید

با برنامه آسان پرداخت شارژ رایگان هدیه بگیرید
(20-04-2015، 07:36 PM)taherehz نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آیا میشه از یک خط در دوآپ جداگانه در دو گوشی متفاوت شارژ گرفت یانه؟

بله میشه ولی هر دو امتیاز یکی هستن و مثلا وقتی با هزار امتیاز یکی شارژ بگیری امتیاز اون یکی هم صفر میشه - تست نکردم ولی باتوجه به اینکه به صورت انلاین به صورت وصل میشه و از شمارهتلفن به عنوان نام کاربری استفاده میکنه باید اینجوری باشه
تلگرام موبایل روز @dailymobile
پاسخ

سپاس شده توسط Milad Abbasi
من دو روزه نمیتونم امتیاز بگیرم چرا؟
پاسخ

(20-04-2015، 08:00 PM)admin نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(20-04-2015، 07:36 PM)taherehz نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بله میشه ولی هر دو امتیاز یکی هستن و مثلا وقتی با هزار امتیاز یکی شارژ بگیری امتیاز اون یکی هم صفر میشه - تست نکردم ولی باتوجه به اینکه به صورت انلاین به صورت وصل میشه و از شمارهتلفن به عنوان نام کاربری استفاده میکنه باید اینجوری باشه

بله دقیقا همینجوریه که گفتی.
پاسخ

(20-04-2015، 08:00 PM)admin نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ممنون از جواب شما.دوست عزیز
پاسخ

(20-04-2015، 08:16 PM)yakoza نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چه خطایی میده
تلگرام موبایل روز @dailymobile
پاسخ

دوستان سلام.
برای 20تا اپ حتمأ باید 20شماره داشته باشیم؟ نمیشه شماره ها یکی باشن؟ بعد اگه 20تا شماره باشه,از کجا باید بیست تا شماره رو پیدا کرد؟
ﺷﺎﺭﮊ ﺭﺍﯾﮕﺎﻥ ﻫﻤﺮﺍﻩ ﺍﻭل→
ﮐﺪ ﺯﯾﺮ ﺭﺍ ← ↓↓↓
k ‎1‎060908047‎ ‎
ﺑﻪ ﺷﻤﺎﺭﻩ 203060 ← ﭘﯿﺎﻣﮏ ﮐﻨﯿﺪ.
پاسخ

(21-04-2015، 07:07 AM)Milad Abbasi نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان سلام.
برای 20تا اپ حتمأ باید 20شماره داشته باشیم؟ نمیشه شماره ها یکی باشن؟ بعد اگه 20تا شماره باشه,از کجا باید بیست تا شماره رو پیدا کرد؟

اره هر اپ یک شماره زیاد اپ داشتن برای کسانی خوبه که دوست زیاد دارند
...

پاسخ

(20-04-2015، 09:55 PM)admin نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(20-04-2015، 08:16 PM)yakoza نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چه خطایی میده

در پستای قبل گفتم.
پاسخ

دوستان نمی دونم چرا شماره ثبت میکنم دیگه کد فعال سازی نمی ده نسخه قدیمی رو میگم
پاسخ

اگه مشکل از نسخس نسخه جدیدشو از کجا می تونم پیدا کنم
پاسخ