بالا

موبایل روز | DailyMobile.IR

وبسایت تخصصی موبایل و برنامه های اندرویدی

امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
خرید وینتو با رایگان کنید

با وینتو رایگان خرید کنید!
فعلا برنامه های وینتو و نظر بازار شارژ میدن که برای یه شارژ هزاری باید کلی زحمت بکشی که ارزش نداره
اما نظر بازار تازگیا هر روز یه پرسشنامه ۴۰۰ امتیازی میذاره که امتیازت برسه ۵۰۰۰ شارژ دوتومنی و ۱۰۰۰۰ شارژ ۵ تومنی میتونی بگیری
پاسخ

(26-04-2017، 05:27 PM)maysam نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(26-04-2017، 05:02 PM)golbargh11 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
فعلا برنامه های وینتو و نظر بازار شارژ میدن

چرا موقع فعال سازی برنامه وینتو پیغام میده که خطایی رخ داده است لطفا دوباره سعی کنید؟
اخرین نسخشو دانلود کنید
پاسخ

سپاس شده توسط S I L E N C E ، maysam
(26-04-2017، 05:37 PM)golbargh11 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(26-04-2017، 05:27 PM)maysam نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(26-04-2017، 05:02 PM)golbargh11 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چرا موقع فعال سازی برنامه وینتو پیغام میده که خطایی رخ داده است لطفا دوباره سعی کنید؟
اخرین نسخشو دانلود کنید

میشه لینک دانلودشو بزارید
از سایت وینتو دانلود کردم بازم نشد
پاسخ

(26-04-2017، 05:51 PM)maysam نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(26-04-2017، 05:37 PM)golbargh11 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اخرین نسخشو دانلود کنید

میشه لینک دانلودشو بزارید
از سایت وینتو دانلود کردم بازم نشد

کد:
https://winto.ir/dl
آخرین نسخه همیشنه شاید کامل دانلود نشده دوباهر دانلود کنید
تلگرام موبایل روز @dailymobile
پاسخ

سپاس شده توسط maysam ، S I L E N C E
maysam نوشته: سلام
ممنون...باز هم موقع فعال سازی روی گوشی خودم همون پیغام رو داد ولی رو گوشی دیگه با آندروید پایین تر امتحان کردم نصب و فعال شد،میدونید دلیلش چیه؟

من روی اندروید 6 تست کردم بدون مشکل نصب شدولی اگر چند بار روی گوشیت نصب کرده باشی انگار گیر میکنه و اجازه باز کردن نمیده
تلگرام موبایل روز @dailymobile
پاسخ