بالا

موبایل روز | DailyMobile.IR

وبسایت تخصصی موبایل و برنامه های اندرویدی

امتیاز موضوع:
  • 13 رای - 3.38 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
بحث آزاد

بحث آزاد
اینجانب مـــــــــن هستم Tongue.gif Biggrin.gif
مـا گذشتیم و گذشت آنچه تو با مـا کردی...
تــــو بمــان و دگــران.. وای بحـال دگــــران...

سپاس شده توسط 0212
(22-05-2015، 09:50 AM)Fa Ti نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Biggrin.gif Biggrin.gif حس کردم ازم دلخور شد نگو بهو میره میاد

كي من؟ Biggrin.gif اگه منو ميگي از كسي دلخور نميشم بابا خخخخ Biggrin.gif مگه چي گفتي؟ بگو شايدم شدم خخخخخخخ Biggrin.gif Tongue.gif
\

(22-05-2015، 04:36 PM)E.COLI نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان
قراره واسه ی نینی از بین چنتا اسم یکیو انتخاب کنم
نظر بدین بگین کدوم شیک تر و خاص تره
بچه دوقلوه...یکی پسر یکی دختر
اسم یکیشونو قراره من بزارم
شیش تا اسم انتخاب کردم ولی دودلم
از بین این اسما پسر= رهام راتین رامان
دختر= روژان رژینا روژیار
Heart.gif Heart.gif Heart.gif نظر لطفا

واااااااااااي ب سلامتي من عااااااااشق بچه دو قلو ام دعا كنيد واسه منم بچه دو قلو باشه بعد زنمم ميخوام بگردم يه دوقلو پيدا كنم يكيشا بگيرم. Biggrin.gif اگه بدن دو قلو ندارين تو اقوام؟
\

(22-05-2015، 05:28 PM)0212 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان حرف بزن عزيزم  Biggrin.gif  مرسي ازتون

خوبين دوستان؟ سارينا فاطي ملودي كينگ  Biggrin.gif  دو تا دوست جديد كه خودشون بهم معرفي نكردن خودتون معرفي ميكنيد عزيزانم؟  Biggrin.gif  Heart.gif  Tongue.gif

e.coli

lovelorn

مچكر  Biggrin.gif

سلام عزیزم
روشا هستم
22 از تهران ...   Shy.gif

سپاس شده توسط KING
اسم تصویب شد
من واسه پسره اسم گذاشتم
رهام Shy.gif Heart.gif

(22-05-2015، 05:31 PM)KING نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
س ممد خوبی له له؟
شکر فدات
سلام جون فدات عزيزم قربانت آره منم تازه از يوني اومدم و خلاصه... Biggrin.gif Heart.gif چ خبر كگم پيدايي
(22-05-2015، 05:31 PM)love_lorn نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اینجانب مـــــــــن هستم Tongue.gif Biggrin.gif

اينجانم خوشبخت بيدم متشكر Biggrin.gif
(22-05-2015، 05:35 PM)E.COLI نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(22-05-2015، 05:28 PM)0212 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام عزیزم
روشا هستم
22 از تهران ...   Shy.gif

اي جان Biggrin.gif منم پررو... گریه

محمدم 21 شيراز خوشبختم از همگي e.coli چي بيد؟ Biggrin.gif
\

(22-05-2015، 05:38 PM)E.COLI نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اسم تصویب شد
من واسه پسره اسم گذاشتم
رهام Shy.gif Heart.gif

حامد هم اسم خوبي بودا گریه نميشه حامد بزاري تازشم منم دوس دارم خوو امين هم خوبه...

اَمين

حامد

ندنمه ديگه

Biggrin.gif Heart.gif
\

همینجام دادا یکم تو خودمم Heart.gif
مـــن خـودمم و خــدا
یــــ
کـــوه گـــردانیـم

♦ کــــــģңสмـــــوه ♦

سپاس شده توسط 0212 ، E.COLI ، love_lorn
Tongue :|||||||||||| پسرید شما؟؟؟ Angry.gif
عذر میخام فکر کردم دخترید ک بهتون گفتم عزیزم
معذرت میخام Sad.gif
ecoli مخفف اسم باکتریه اشریشیاکلای هست...این باکتری در بدن همه ی انسانها وجود داره Shy.gif

سپاس شده توسط 0212
(22-05-2015، 05:40 PM)E.COLI نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Tongue :|||||||||||| پسرید شما؟؟؟ Angry.gif
عذر میخام فکر کردم دخترید ک بهتون گفتم عزیزم
معذرت میخام Sad.gif
ecoli مخفف اسم باکتریه اشریشیاکلای هست...این باکتری در بدن همه ی انسانها وجود داره :if:

آها منظورت اونه تو كتاب زيس خوندم قبلا ها يادش بخير.... خخخخخخ

عذر ميخواي؟ ديگه عقد شدي رفت Biggrin.gif هنوز با من آشنايي نداري سلام كردي يعني تموم ديگه جانم Biggrin.gif نظرت راجع به بچه چيه؟ Biggrin.gif خخخخخخخخ اسم بچه خودمون بايد بزاريم حامد خخخخخخخخخ Biggrin.gif

شوخي كردم ولي در كل Biggrin.gif Biggrin.gif Biggrin.gif
\

سپاس شده توسط E.COLI