بالا

موبایل روز | DailyMobile.IR

وبسایت تخصصی موبایل و برنامه های اندرویدی

امتیاز موضوع:
  • 13 رای - 3.38 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
بحث آزاد

بحث آزاد
اگه اون دوس دختر تویه پس این گربه های آواتارم هم مال منن..... Biggrin.gif Biggrin.gif Biggrin.gif

امین بروبخواب دیگ منم چشام درد میکنه

من فقط میتونم بگم خوشم نمیاد یه پسر عکس پروفایلش دختر باشه ادم خیلی فکرای بد میکنه Angry.gif

سپاس شده توسط KING
فردا امتحان ادبيات 3 دارم
ي 4 نمره ديگه مونده بخونم Biggrin.gif

(26-05-2015، 10:09 PM)Mamaly نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اگه اون دوس دختر تویه پس این گربه های آواتارم هم مال منن..... Biggrin.gif  Biggrin.gif  Biggrin.gif

يكيو بده من جراحي كنم
قول ميدم فقط كليه دربيارم ازش
فقط يكي

(26-05-2015، 10:09 PM)ساری جون نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
امین بروبخواب دیگ منم چشام درد میکنه

تازه ساعت 22:20 
من ساعت 2-3 شب ميخوابم Sleepy.gif

(26-05-2015، 10:11 PM)Fa Ti نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من فقط میتونم بگم خوشم نمیاد یه پسر عکس پروفایلش دختر باشه ادم خیلی فکرای بد میکنه Angry.gif

100% موافق Sleepy.gif
مـــن خـودمم و خــدا
یــــ
کـــوه گـــردانیـم

♦ کــــــģңสмـــــوه ♦

سپاس شده توسط Fa Ti ، love_lorn
خدایا شکرت Heart.gif Sleepy.gif
مـــن خـودمم و خــدا
یــــ
کـــوه گـــردانیـم

♦ کــــــģңสмـــــوه ♦

سپاس شده توسط Fa Ti ، love_lorn
(26-05-2015، 10:20 PM)+plus نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
فردا امتحان ادبيات 3 دارم
ي 4 نمره ديگه مونده بخونم Biggrin.gif

هي خوش بحالت دلم هوس امتحاناي سال دوم سوم و پيش رو كرد.. خيلي خوش ميگذشت.. Undecided.gif
\

چرا من يه پست گذاشتم نيستش؟  Biggrin.gif

الله اكبر تا 2 روز پيش هيچي نداشتم الان  تا كد شارژ ايرانسل استفاده نشده دارم  Tongue.gif

بيشتر گرفتم اين دو روز.. يه چيشو استفاده كردم...  Tongue.gif  خدايا شكرت  Biggrin.gif
\