بالا

موبایل روز | DailyMobile.IR

وبسایت تخصصی موبایل و برنامه های اندرویدی

امتیاز موضوع:
  • 13 رای - 3.38 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
بحث آزاد

بحث آزاد
(27-05-2015، 12:27 PM)Mamaly نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(27-05-2015، 12:16 PM)ساری جون نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ینی چی Confused

دوتا باز ینی چی؟
ینی کسی ک خیلی خوب دوتا بازی میکنه..... Biggrin.gif Biggrin.gif Biggrin.gif

دوتا چیه خب؟؟؟؟ Biggrin.gif Biggrin.gif Tongue.gif
مـا گذشتیم و گذشت آنچه تو با مـا کردی...
تــــو بمــان و دگــران.. وای بحـال دگــــران...

(27-05-2015، 12:23 PM)Fa Ti نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
حال یه دختره ازخود راضی رو گرفتم Biggrin.gif  Biggrin.gif
سلام بچه ها

آفرين بهت افتخار ميكنم

میسی Shy.gif

(27-05-2015، 12:36 PM)Fa Ti نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
میسی Shy.gif
حالا چطور حالشو گرفتي؟ Huh.gif

دوتا یه بازیه ک هم میشه آنلاین بازی کرد هم اینکه خودت با کامپیوتر بازی کنی....... Biggrin.gif Biggrin.gif
بازی خیلی خفنیه....
موندم چطور شما تا بحال اسمشو نشنیدین.!!!!!!!!
بازیش بیشتر پسرونش ولی من وختی آنلاین بازی می کنم کلی دختر هم می بینم ک دارن بازی می کنن.... Biggrin.gif Biggrin.gif

زدم تو گوشش Biggrin.gif

سپاس شده توسط ساری جون
(27-05-2015، 12:39 PM)+plus نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(27-05-2015، 12:36 PM)Fa Ti نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
میسی Shy.gif
حالا چطور حالشو گرفتي؟ Huh.gif

جفت پا رفته تو صورتش..... Biggrin.gif Biggrin.gif Biggrin.gif
بعدشم ی سابمیشن سنگین روش اجرا کرده.... Biggrin.gif Biggrin.gif Biggrin.gif

من اهل بازی نیستم والا مگ بیکارم تازه اینجام میام کلی کارامو تند تند انجام میدم Biggrin.gif Biggrin.gif

(27-05-2015، 12:41 PM)Fa Ti نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
زدم تو گوشش Biggrin.gif

زشته..... Biggrin.gif
من فک کردم تو دختر خوبی هسی.......Biggrin.gif Biggrin.gif
اشتب کردم؟

فاطی خداییییییییی؟زدی تو گوشش؟اونم زدت؟اااااه کجاااااا Biggrin.gif