بالا

موبایل روز | DailyMobile.IR

وبسایت تخصصی موبایل و برنامه های اندرویدی

امتیاز موضوع:
  • 13 رای - 3.38 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
بحث آزاد

بحث آزاد
(27-05-2015، 05:24 PM)0212 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(27-05-2015، 04:27 PM)+plus نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
كد تخفيف  عمده ميخرم 700 تومن
هر چنتا بخواي ازتون ميخرم

گرون ميخري ضرر نكني همين الان هزار هم هست  Biggrin.gif  Tongue.gif

اونا عمده نميخرن Cool.gif

(27-05-2015، 05:27 PM)+plus نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(27-05-2015، 05:24 PM)0212 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(27-05-2015، 04:27 PM)+plus نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تكي هم بخرن به صرفه هست Tongue.gif عمده ميخواي ادمين دونه اي هزار ميخره... ولي من گذاشتم قيمت بره بالا هزار هم نميصرفه 1500 تومني چيزي... خودم خريدم 1000 اگه كسي نخواد بخره ميرم باهاش شارژ ميخرم Tongue.gif اگه خريدنم 1500 Biggrin.gif گرونه ولي اجباري در كار نيست بازار سياهه... Angel.gif
\

(27-05-2015، 05:29 PM)0212 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(27-05-2015، 05:27 PM)+plus نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تكي هم بخرن به صرفه هست  Tongue.gif  عمده ميخواي ادمين دونه اي هزار ميخره... ولي من گذاشتم قيمت بره بالا هزار هم نميصرفه 1500 تومني چيزي... خودم خريدم 1000 اگه كسي نخواد بخره ميرم باهاش شارژ ميخرم   Tongue.gif  اگه خريدنم 1500  Biggrin.gif  گرونه ولي اجباري در كار نيست بازار سياهه...  Angel.gif

با فروش كدهاي خود ب ما در وقت و اينترنت و  برق صرفه جويي كنيد Biggrin.gif

(27-05-2015، 05:17 PM)amin نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
هرکی واسه واتس اپ خواست پ خ بده

ميخواي لابد پول هم بگيري؟ Biggrin.gif منم بلدم Tongue.gif Tongue.gif Tongue.gif Tongue
\

کد من بخرید
Sad.gif
و خدایی ک در این نزدیکیست...

(27-05-2015، 05:38 PM)الــــنــا خانوم نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
کد من بخرید
Sad.gif

كد تخفيف ب صورت عمده ميخرم 700 تومن

با فروش كدهاي خود ب ما در وقت و اينترنت و  برق صرفه جويي كنيد 

شما درس ندارید؟
خوش ب حالتون

النا برووو تاپیک خرید . فروش یکی گفته کد تورو میخواد

سپاس شده توسط الــــنــا خانوم
مرسی
اجی