بالا

موبایل روز | DailyMobile.IR

وبسایت تخصصی موبایل و برنامه های اندرویدی

امتیاز موضوع:
  • 13 رای - 3.38 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
بحث آزاد

بحث آزاد
(30-05-2015، 09:38 AM)admin نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
قلب یخی یه اسکرین شات بگیر ببینم چون تغییر توی قالب ندادم فقط سیستمو اپدیت کردم
دوباره شد مثل قبل قالب انجمن

(30-05-2015، 09:44 AM)قلب یخی نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(30-05-2015، 09:38 AM)admin نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

Biggrin.gif خب دیگه من که گفتم کاریش نکردم البته بعد اپدیت همه چیز شد مثل اول بعد دوباره تغییر دادم تا انجمن مثل قبل بشه
تلگرام موبایل روز @dailymobile

(30-05-2015، 09:57 AM)admin نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(30-05-2015، 09:44 AM)قلب یخی نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

Biggrin.gif خب دیگه من که گفتم کاریش نکردم البته بعد اپدیت همه چیز شد مثل اول بعد دوباره تغییر دادم تا انجمن مثل قبل بشه

خوب اولش مشکی بود و تا من خواستم اسکرین شات بزارم تغییرش دادی Shy.gif

سپاس شده توسط admin
سلام Sleepy.gif

(30-05-2015، 10:14 AM)ساری جون نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام Sleepy.gif

و علیک السلام و رحمت الله و برکات

سپاس شده توسط ساری جون
Biggrin.gif

Biggrin.gif Biggrin.gif
سلام صبح بخیر

سپاس شده توسط ساری جون
صبح بخیر Biggrin.gif

سپاس شده توسط Day Mobile
چطوری دامادگلم Biggrin.gif
سلام محمد مدیییر Shy.gif

سپاس شده توسط Day Mobile
(30-05-2015، 10:31 AM)ساری جون نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
چطوری دامادگلم Biggrin.gif
سلام محمد مدیییر Shy.gif

سلام Shy.gif