بالا

موبایل روز | DailyMobile.IR

وبسایت تخصصی موبایل و برنامه های اندرویدی

امتیاز موضوع:
  • 13 رای - 3.38 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
بحث آزاد

بحث آزاد
ن خب سایتای دیگ وقتی عکس آپلود میکنی قبل ارسالش تو انجمن سایزش رو میزنی اندازه واقعی و همون اندزه رو نشون میده نیازی ب کلیک روش نیس Undecided.gif

(10-05-2015، 10:54 AM)ساری جون نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
محمد بالاخره نفهمیدی خورش راحتی چیه؟ Exclamation

خوش به دلت ما يه زن هم نداريم واسمون كار كنه دسر بخوريم Biggrin.gif ولي ظهر خورشت سبزي داريم عععععععععععاشقم

بعد اينكه خورشت راحتي چيه؟ اول اسمش بگو حداقل Biggrin.gif نون خاليه؟ Biggrin.gif
\

سپاس شده توسط Fa Ti
Biggrin.gif من بايد برم ربع گوجچه بخرم تا جواب بدي ميام Biggrin.gif Heart.gif
\

سپاس شده توسط Fa Ti
آخی انشالا بزرگ شدی زن هم واست میگیرن ولی خداکنه آشپزیش بد باشه خخخخخخ Biggrin.gif
اولش س هست
من قرمه سبزی خخخ دوست دارم نوشجونت ولی چون زیاد ب معده سید نمیسازه Confused

سپاس شده توسط 0212
ن بابا بچمون خریدم میره Biggrin.gif Tongue.gif

(10-05-2015، 10:57 AM)ساری جون نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ن خب سایتای دیگ وقتی عکس آپلود میکنی قبل ارسالش تو انجمن سایزش رو میزنی اندازه واقعی و همون اندزه رو نشون میده نیازی ب کلیک روش نیس Undecided.gif

[عکس: 10_15Screenshot-22-.png]

هر انجمنی با یه سیستم کار میکنه - برای اینکه عکس ها رو بزرگ کنی دو روش هست یکی اینکه تو عکس بالا لینک را به صورت دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
  وارد کنی و طول عرضشو هم وارد کنی یا اینکه فقط لینک رو وارد کنی بعد افزودن رو بزنی بعد عکس نمایش داده شد روش کلیک کنی و سایزشو با موس تعیین کنی - اینکه عکس کوچک میشه واسه این صفحه زودتر بالا بیاد
تلگرام موبایل روز @dailymobile

سپاس شده توسط ساری جون
(10-05-2015، 08:23 AM)0212 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
:| ادمین تو مطمئنی من لینک سایت های دیگه قرار دادم اخطار میدی؟ من یکی یکی با اون روشی ک گفتی آپلوو سنتر کار نداد رفتم انتقال لینک دادم  Confused فیلم در میاری  Confused

من باهاتم قهرم اصنم... برش گردون ببینم لینک کدوم سایت بود Confused 

بله یه لینک 8پیک بود انگار یادت رفته بود حالا یه اخطار گرفتی چیزی نیست Biggrin.gif Biggrin.gif Undecided.gif

سپاس شده توسط 0212
ادمین خان میشه بری ارسالم رو ببینی تو تاپیک جملات تصویری ببینم روشم درسته؟

(10-05-2015، 11:13 AM)ساری جون نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ادمین خان میشه بری ارسالم رو ببینی تو تاپیک جملات تصویری ببینم روشم درسته؟

Undecided.gif خدایی این توضیحاتی که نوشتم یه کم با دقت بخون - نه کوچک بودن من بزرگشون کردم فقط کافیه روی ویرایش مطلب بزنی بعد روی عکس کلیک کنی و یه کم سایزشو تغییر بدی مثلا یک سانتی متر - یا اینکه سایزشو وارد کن

سپاس شده توسط ساری جون
Biggrin.gif
توضیحاتتو فهمیدم بخدا ولی واس من اونی ک توش سایز رو بزنم نمیاد خب منم از روش تنبلی استفاده کردم دیگ تکرار نمیشه Wink.gif