بالا

موبایل روز | DailyMobile.IR

وبسایت تخصصی موبایل و برنامه های اندرویدی

امتیاز موضوع:
  • 13 رای - 3.38 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
بحث آزاد

بحث آزاد
(10-05-2015، 11:25 AM)ساری جون نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Biggrin.gif
توضیحاتتو فهمیدم بخدا ولی واس من اونی ک توش سایز رو بزنم نمیاد خب منم از روش تنبلی استفاده کردم دیگ تکرار نمیشه Wink.gif

باید تست کنی یعنی ادم با تست کردن بیشتر یاد میگیره چند بار بخون و تست کنBiggrin.gif
تلگرام موبایل روز @dailymobile

سپاس شده توسط 0212 ، ساری جون
چشم.اوندفه همین سایز باز شد ولی نمیدونم واس طول و عرض چ عددی بذارم ک جواب بده داداشی Sad.gif

(10-05-2015، 11:04 AM)ساری جون نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آخی انشالا بزرگ شدی زن هم واست میگیرن ولی خداکنه آشپزیش بد باشه خخخخخخ Biggrin.gif
اولش س هست
من قرمه سبزی خخخ دوست دارم نوشجونت ولی چون زیاد ب معده سید نمیسازه

من زن به سه دليل ميگيرم يكيش ك آشپزيه اون دوتاي ديگه هم ك همه دارن ك فرقي نميكنه بين هيچكدوم هر كدوم بگيري خاصيت رو داره ولي آشپزي چيزيه كه هر كسي نداره Biggrin.gif آشپزي رو ك گفتم اون دو تا ديگه رو نميگم فعلا بزرگ شديد ميدونيد Biggrin.gif بده . بعد اينكه زن بايد آشپز باشه... =p~~~~~~~~~~Hآشپز باشه آشپز باشه Biggrin.gif

(10-05-2015، 11:05 AM)ساری جون نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ن بابا بچمون خریدم میره Biggrin.gif Tongue.gif
بله تازشم بستني خريدم خوردم Biggrin.gif Biggrin.gif Biggrin.gif واسه مامان و كاكامم آوردم Biggrin.gif
\

سپاس شده توسط Fa Ti
نمیری منم بستنی میخوام Sad.gif
زن باید نجییییب شوهرداری عالیییییی

و کدبانو باشه

آها یادم رفت پولای شوهرشم بباد نده واس چیزای غیرضروری

سپاس شده توسط 0212
(10-05-2015، 11:46 AM)ساری جون نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نمیری منم بستنی میخوام Sad.gif
زن باید نجییییب        شوهرداری عالیییییی

و کدبانو باشه

آها یادم رفت    پولای شوهرشم بباد نده واس چیزای غیرضروری

خ خوب بخر هزار تومنه مگه چنده از اين قيفي ها هست پوستش آبيه خوشمزست  Biggrin.gif

ديگه در سه كلمه همشو گفتي ولي من جزئي گفتم  Biggrin.gif  

بايد تا جائي ك ميشه خرج كنه مراعات الكي كني شوهر فك ميكنه زن كم خرجه..  Biggrin.gif  بايد پوستشو نكني ولي حواست باشه زير سرش بلند نشه با فك كردن ب اينكه زن كم خرجه Biggrin.gif
\

سپاس شده توسط Fa Ti
خوبشد گفتی قیمتشو نمیدونستم Biggrin.gif
نخیرم مرد همچین فکری نمیکنه تازشم وقتی زن تموم پولاشوبگیره بریزه تو حساب خودش واس پس انداز پول واسش نمیمونه ک متکا بخره زیر سرش بلندشه خخخخخخخخخ Biggrin.gif Tongue.gif

سپاس شده توسط 0212
(10-05-2015، 12:12 PM)ساری جون نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خوبشد گفتی قیمتشو نمیدونستم Biggrin.gif
نخیرم مرد همچین فکری نمیکنه تازشم وقتی زن تموم پولاشوبگیره بریزه تو حساب خودش واس پس انداز پول واسش نمیمونه ک متکا بخره زیر سرش بلندشه خخخخخخخخخ Biggrin.gif Tongue.gif

خخخخخخخخخ خواستم قيمتشو ب رختون بكشم من بستني هزار تومني ميخورم خ هاهاها Biggrin.gif

آره اينم فكر خوبيه بياد خالش كني ولي نگه داري Biggrin.gif دستش باشه خوب نيست
\

سپاس شده توسط ساری جون ، Fa Ti
محمد من ب خورش سیب زمینی میگم خورش راحتی ازبس زود درست میشه
گفتم ک تو فکرش نمونی خدایی نکرده Biggrin.gif Biggrin.gif Biggrin.gif Biggrin.gif Biggrin.gif
بای دوسیا

(10-05-2015، 12:34 PM)ساری جون نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
محمد من ب خورش سیب زمینی میگم خورش راحتی ازبس زود درست میشه
گفتم ک تو فکرش نمونی خدایی نکرده Biggrin.gif Biggrin.gif Biggrin.gif Biggrin.gif Biggrin.gif
بای دوسیا

خخخخخخخخخخخ Biggrin.gif يعني اينقد راحتهههههههه
\

سپاس شده توسط Fa Ti
Shy.gif
و خدایی ک در این نزدیکیست...