بالا

موبایل روز | DailyMobile.IR

وبسایت تخصصی موبایل و برنامه های اندرویدی

امتیاز موضوع:
  • 13 رای - 3.38 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
بحث آزاد

بحث آزاد
(16-05-2015، 12:15 AM)KING نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(16-05-2015، 12:13 AM)Fa Ti نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اینکه نامردیه بخدا فقط یک خط دارم گریه  گریه

گریه نکن حالا تو پیدا کن بعد باهم کنار میایم Biggrin.gif

باهان کنار چطوری پس میای؟ Biggrin.gif

(16-05-2015، 12:26 AM)Fa Ti نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(16-05-2015، 12:15 AM)KING نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(16-05-2015، 12:13 AM)Fa Ti نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خیلی شیک و مجلسی بهت اعتبار میدم Blush.gif Biggrin.gif خخخخخBiggrin.gif
مـــن خـودمم و خــدا
یــــ
کـــوه گـــردانیـم

♦ کــــــģңสмـــــوه ♦

سپاس شده توسط love_lorn
(16-05-2015، 12:25 AM)KING نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(16-05-2015، 12:20 AM)Fa Ti نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
عجب مهران زیرحرفت داری میزنی باریکلا یادم باشه دیگه باهات کل کل نکنم Biggrin.gif  گریه  گریه

مرد و حرفش

من ک چیزی نگفتم Confused گفتم نه فقط تو زیر قولم نزدم Confused Biggrin.gif مگه نه له له؟ Biggrin.gif

آره له له  Biggrin.gif مهران قول دادی بهش؟ یه شارژم به من بده مهران Biggrin.gif
♥ خدایا : خود خواهی را چنان در من بکش، یا چندان برکش ، تا خود خواهی دیگران را احساس نکنم و از آن در رنج نباشم .♥
♥دکتر علی شریعتی / کتاب نیایش ♥

سی لام چیو من گفتم نه ما یه له له داریم که میگیم اوووه ه ه له له Biggrin.gif

آری،آغــــــــــاز دوست داشتن اســــــــــت
گــــــــــر چه پایان راه نا پیداســــــــــت
مــــــــــن به پایان دگر نیندیشــــــــــم
کــــــــــه همین دوست داشتن زیباســــــــــت

(16-05-2015، 12:28 AM)KING نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(16-05-2015، 12:26 AM)Fa Ti نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خیلی شیک و مجلسی بهت اعتبار میدم Blush.gif Biggrin.gif خخخخخBiggrin.gif
باشه شارژ که نمیدی  Biggrin.gif 
3تا معنی برای له له اوردم ضرب در 2 میشه یعنی 6تا اعتبار باید بدی Shy.gif

سلام فرگل قدم رنجه فرمودین Biggrin.gif

سپاس شده توسط fargol f
(16-05-2015، 12:29 AM)ASUS نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(16-05-2015، 12:25 AM)KING نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(16-05-2015، 12:20 AM)Fa Ti نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
عجب مهران زیرحرفت داری میزنی باریکلا یادم باشه دیگه باهات کل کل نکنم Biggrin.gif    

مرد و حرفش

من ک چیزی نگفتم Confused گفتم نه فقط تو زیر قولم نزدم  Biggrin.gif مگه نه له له؟ Biggrin.gif

آره له له  Biggrin.gif مهران قول دادی بهش؟ یه شارژم به من بده مهران Biggrin.gif

نه له له Confused  اوه مای گاد Biggrin.gif الان فرگلم میگه بهم شارژ بده Confused منو دوره کردین Biggrin.gif
مـــن خـودمم و خــدا
یــــ
کـــوه گـــردانیـم

♦ کــــــģңสмـــــوه ♦

سپاس شده توسط love_lorn
(16-05-2015، 12:30 AM)Fa Ti نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

باشه قسط بندی کن Confused Biggrin.gif روزی یکی Biggrin.gif Confused Biggrin.gif
مـــن خـودمم و خــدا
یــــ
کـــوه گـــردانیـم

♦ کــــــģңสмـــــوه ♦

سپاس شده توسط love_lorn
(16-05-2015، 12:31 AM)Fa Ti نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام فرگل قدم رنجه فرمودین Biggrin.gif

الکی سلام نده شما خصوصی سلام دادین وقتی ازش پرسیدی Angry.gif Biggrin.gif
مـــن خـودمم و خــدا
یــــ
کـــوه گـــردانیـم

♦ کــــــģңสмـــــوه ♦

سپاس شده توسط love_lorn
(16-05-2015، 12:34 AM)KING نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(16-05-2015، 12:30 AM)Fa Ti نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

باشه قسط بندی کن Confused Biggrin.gif روزی یکی Biggrin.gif Confused Biggrin.gif

باشه قسط بندی
فردا 3تا پس فردا 3تا Biggrin.gif Biggrin.gif