بالا

موبایل روز | DailyMobile.IR

وبسایت تخصصی موبایل و برنامه های اندرویدی

امتیاز موضوع:
  • 13 رای - 3.38 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
بحث آزاد

بحث آزاد
آره این دور ازجونت تو سردخونه کارمیکنه دوراز جونه داداشه گلم محمد Biggrin.gif

کی ساری؟ Shy.gif

ميخوام ببينم مريض شديم تو كدوم بيمارستان برم اين باشه دو تا آمپول بزنه درونمان والا Biggrin.gif

ميدونم ميشكني واسه همين نميام جانم مگه مريضم خودمو بكشم Biggrin.gif تو خيلي قاتلي قالتاق ندونمه Biggrin.gif

سارينا فهميد والا مريضيم شايد خدا خواست رفتيم زير دستش خخخخخخخخ Biggrin.gif

نكه فاطي تو نيستي بيكار Biggrin.gif
تو مرده شور خونه كار نميكنه؟ اوفففففففففففف Biggrin.gif خخخخخخخخخخخخخخخخخ
\

Biggrin.gif Biggrin.gif چقدر مینویسی محمد بیکااااااااااار

سپاس شده توسط 0212
(18-05-2015، 05:55 PM)ساری جون نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آره این دور ازجونت تو سردخونه کارمیکنه دوراز جونه داداشه گلم محمد Biggrin.gif

سارينا ب مامانم بگم بهم گفتي اين زنه تو سرد خونه كار ميكنه؟ Biggrin.gif خيلي قاطيه ها تيكه ات ميكنه يه گيسي ازت ميكشه ك دفعه ديگه ب قول خودش "مُربه" نزني برام

مربه يعني چيز بد پيش بيني كردن Biggrin.gif
\

خدانکنه داداشی انشالا زنده باشی دعوتمون کنی ارسنجون عروسییییییییت Biggrin.gif ارسنجونی یا خرامه؟
فاطی نزن تو ذوق بچه Undecided.gif
مرغ عشقات بزرگ شدن خخخخخ نازن Tongue.gif

سپاس شده توسط 0212
محمد از اول گفتم دور از جونت خدانکنه چیکار ب جوون مردم دارم انشالا ک سالمو زنده باشی Biggrin.gif
میدونم مربه چیه شیرازیما Tongue.gif

محمد هرچه دل تنگت میخواهد بنویس Biggrin.gif

سپاس شده توسط ساری جون
ن خدایی محمد آواتار فاطی دور از جون فاطی گلم البته
انگار از تو گور دررفته خدایی نگاش کن آدم یاد فیلم شهرمردگان میفته وای ک چقد بچگیام از این فیلمه میترسیدم Confused

خوب فاطي ميپرسين من ج ميدم چيكار كنم يه قديقه هم مياي فاطمه دم در نشسته كه بگه چقد مينويسي Biggrin.gif خودت چقد مينويسي فاطمه دنباله دار Biggrin.gif والا ج دنباله ميدي همش Biggrin.gif

متشكر سارينا خخخخخخ Biggrin.gif خرامه ام تشريف بياوريد ب زنم بگم اينا كي اند؟

خخخخخخخ Biggrin.gif

هي خدا بگم از ننه اين مرغ عشقا نگذره...از بس اين ننشون دورشون گشت و تر تميز بزرگشون كرد من نتونستم بيارمشون بيرون تميزشون كنم حالا همشو ازم ميترسن مرغ عشق قبليه بابا فقط تخم ميگذاشت روش مينشست جوجه كه ميشد خدافظ... درست جمعشون نميكرد اينم با اين كه پيره يخلي قشنگ جمعشون كرد واسه جوجه ها خحوب بود واسه من نه خواستم يكيشون دستي كنم ك همشون ميترسن حالا زده به سرم كه بال اوني ك ميخوام دستي كنم بچينم Biggrin.gif اگه نشد هم ب درك سري بعدي.... Biggrin.gif

اينا عكساشون الان ميزازم جانم Biggrin.gif
\