بالا

موبایل روز | DailyMobile.IR

وبسایت تخصصی موبایل و برنامه های اندرویدی

امتیاز موضوع:
  • 13 رای - 3.38 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
بحث آزاد

بحث آزاد
وای دیوونه زنای کرد عاشق طلا هستن حالا میری میبینی زیادم خشکل نیستن از همون شهرتون زن بگیر

بچه ها خیلی خوشحال شدم ایشالله که ما سربازا امنیت براتون بیاریم و همیشه حافظتون باشیم به یاری بالایی ،دوستان دستتونو میبوسم و خداحافظتون باشه Sad.gif
....

گریه گریه گریه گریه
....

چ با احساس کچله کفارت Shy.gif
برو بسلامت

دخترا نیومدید رفتم خخخخخخ
بای[right][/right]

سلام دوسیا Heart.gif
احتمالا امروز نمیتونم زیاد بیام آخه آبجیم اسباب کشی داره دخملشو گذاشته پیش من Shy.gif
خداروشکر خوابش کردم ک برم ب کارام برسم Exclamation

Biggrin.gif Biggrin.gif Biggrin.gif Biggrin.gif خخخخخخخخخخدافظ مجيد ب اميد ديدار

بعد سارينا خوبي؟ صبخير مكنم مامانم نمينزاره درست كنم دغوا ميكنه خخخخخ Biggrin.gif تو درست كن آدرس بده ننم بيا بگيره خوشمزه باشه ولي Biggrin.gif Biggrin.gif
\

سلام امروز وقت نمیکنم درست کنم تا عصر جوجو پیشمه الانم داره بیسکویت میخوره.هنوز ناهار نخوردما تا رومو برمیگردونم از در و دیوار میره بالا Confused

سپاس شده توسط 0212
(11-05-2015، 01:37 PM)ساری جون نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام امروز وقت نمیکنم درست کنم تا عصر جوجو پیشمه الانم داره بیسکویت میخوره.هنوز ناهار نخوردما تا رومو برمیگردونم از در و دیوار میره بالا Confused

مواظبش باش پرواز نكنه Biggrin.gif Biggrin.gif
\

ن داداش ولی بعیدم نیست خخخخ وروجکه Confused

سپاس شده توسط 0212