بالا

موبایل روز | DailyMobile.IR

وبسایت تخصصی موبایل و برنامه های اندرویدی

امتیاز موضوع:
  • 13 رای - 3.38 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
بحث آزاد

بحث آزاد
آسمان سکوت کردی؟از من ناراحت شدی
دوسیا من برم خواهرزادم داره اذیتم میکنه Undecided.gif

سپاس شده توسط Fa Ti
Biggrin.gif باشه برو
اسمون بانو گفت ک حوصله نوشتن نداره Dodgy.gif

Sad.gif
اگ تنها شدم میام فاطی
واااای بچه عذابه Biggrin.gif

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
تلگرام موبایل روز @dailymobile

واااای نتم قطع شد یه دفعه ای....نه ناراحت نشدم ساری جون..من با جنبه ام...
:)))))))))
Cool.gif

سپاس شده توسط KING ، ساری جون
(21-05-2015، 07:20 PM)admin نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ادی اینو واس من گذاشتی Biggrin.gif

(21-05-2015، 07:33 PM)ساری جون نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(21-05-2015، 07:20 PM)admin نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

Dodgy

سلااام مهران خان و بقیه ذوسیا Heart.gif
محمد تونستم آهنگ شمال رو دان کنم Huh.gif Biggrin.gif

(21-05-2015، 07:38 PM)ساری جون نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلااام مهران خان و بقیه ذوسیا Heart.gif
محمد تونستم آهنگ شمال رو دان کنم Huh.gif  Biggrin.gif

سلام
مـــن خـودمم و خــدا
یــــ
کـــوه گـــردانیـم

♦ کــــــģңสмـــــوه ♦

سپاس شده توسط love_lorn
(21-05-2015، 07:37 PM)amin-plus نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(21-05-2015، 07:33 PM)ساری جون نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

Dodgy

چیه خب شوهرم شمالیه Biggrin.gif