بالا

موبایل روز | DailyMobile.IR

وبسایت تخصصی موبایل و برنامه های اندرویدی

امتیاز موضوع:
  • 28 رای - 3.71 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
در اول رایگان شارژ ایرانسل و بحث مورد همراه

بحث در مورد شارژ رایگان همراه اول و ایرانسل
من برم بخوابم شب همگی بخیر اعتبار یادتون نره Biggrin.gif

سپاس شده توسط albert
(03-12-2014، 11:51 PM)لیلا نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آغا یکی شعله بخاری زیاد کنه خونه سرده
تازه اول تاپیکه هنوز گرم نشدیم

لیلا بیا اینم بخاری
Highslide JS

سه تا شعلشم روشن کردم که دیگه سرد نباشه Biggrin.gif

سپاس شده توسط یاس کبود ، albert ، mohammad.ba
(03-12-2014، 11:57 PM)mohammad.omv نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(03-12-2014، 11:51 PM)لیلا نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

لیلا بیا اینم بخاری
Highslide JS

اوفیش
خدارو شکر یکی به دادم رسید چقد سردم بود
خیر از جووووونیت ببینی ننه
خدایا شکرت

سپاس شده توسط albert
بچه ها من چشام کور شده امرود بس کار داشتم و به لپ تاب نگاه کردم
خیلی خستم Sad.gif Sad.gif
خدایا شکرت

سپاس شده توسط albert
(03-12-2014، 11:52 PM)saeedjoon نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(03-12-2014، 11:45 PM)mohammad.omv نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(03-12-2014، 11:43 PM)saeedjoon نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(03-12-2014، 11:39 PM)mohammad.omv نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(03-12-2014، 11:37 PM)saeedjoon نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
محمد من دیگه تو قرعه کشیت شرکت نمیکنم چون اون سری تقلب کردی Sad.gif

چطور مگه؟؟کجا تقلب کردم؟

پست هاتوهرکی بخونه میدونه قضیه چی بوده مهم نیست حالا شایدم اشتباه متوجه شدم من

الان میرم بست هامو میخونم ولی بگو مگه چشونه؟
بالاخره من اگه تقلب یا اشتباه کردم باید متوجه بشم که بعدا دیگه انجامش ندم...

فقط چنتا نکتشو میگم البته همش شاید غلط باشه ها ولی واسه من بدگمانی اورده:
این که اصرار داشتی شماره 7 برنده بشه
اینکه هرکی اصرار میکرد برنده شد
اینکه یه عضو مدیریتی برنده شد
و ...
بازم میگم من شاید اشتباه کنم که به خاطرش معذرت خواهی میکنم ولی در کل باعث بدگمانی من شد

سعید عزیز این چیزایی که میگی کاملا درسته و حالا اگه اجازه بدی توضیح بدم در موردشون...
اولا که من قرعه کشی که کردک شماره ی 7 درومد ولی خودشو معرفی نمیگرد در صورتی که تو تابیک هم حضور داشت داشت و بعدا اومد گفت که من شماره ی 7 بودم و حالا چرا خودشو معرفی نکرد نمیدونم
دوم اینکه من هر کسیو که تو قرعه کشی برنده میشد معرفی میکردم حالا اگه عضو مدیریت بوده اسمش درومده یا اونی بوده که شارژ میخواسته دیگه خودش شانس داشته که درومدخ...
در اخر هم بگم که من واسه اینکه اشتباه نکنم یا تقلب نشه همه ی اسم ها با شماره هاشون رو روی یه برگه نوشتم و تو کاسه گذاشتم و قرعه کشی میگردم...شماره ها هم خودم انتخاب نمیکردم برادرم انتخاب میکرد که دیگه کسی هم نشناسه و تقلبی هم نشه Wink.gif

سپاس شده توسط mahjob. ، albert ، mohammad.ba
(04-12-2014، 12:03 AM)لیلا نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(03-12-2014، 11:57 PM)mohammad.omv نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

لیلا بیا اینم بخاری
Highslide JS

اوفیش
خدارو شکر یکی به دادم رسید چقد سردم بود
خیر از جووووونیت ببینی ننه

Biggrin.gif Biggrin.gif ...حالا بشین خودتو گرم کن

سپاس شده توسط albert ، mohammad.ba
ادمین میخوام با یه مرورگر دیگه بیام ولی همه چیزم یادم رفته نمیدونم چیکار کنم

سپاس شده توسط mahjob. ، albert