بالا

موبایل روز | DailyMobile.IR

وبسایت تخصصی موبایل و برنامه های اندرویدی

امتیاز موضوع:
  • 28 رای - 3.71 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
در اول رایگان شارژ ایرانسل و بحث مورد همراه

بحث در مورد شارژ رایگان همراه اول و ایرانسل
(06-12-2014، 08:31 PM)man نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(06-12-2014، 08:27 PM)KORD نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
این سرویس "چونه" چرا لغو نمیشه :|

این چونه مال همراه بود یا ایرانسل

همراه اول
تن مرد و نامرد یکیست... زمان بگذرد تا بفهمی مرد کیست... 

(06-12-2014، 08:30 PM)بی بی نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بی غم عکس کیه?? عیب نداره سه تا هم خوبه

اگه منظورت آواتاره اون بابامه... Dodgy.gif Biggrin.gif
خــــــــدافـــــــــــــظ heart
                 GooD ByE heart

فک کنم یه جای دیگه نوشته شارژ اینا اینجا رو خالی کردن

برم خونه باید داداشمو خفه کنم... Undecided.gif
آخه سر کار بود سه تا سیم داره... Undecided.gif
                 GooD ByE heart

(06-12-2014، 08:29 PM)albert نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(06-12-2014، 08:10 PM)shima نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(06-12-2014، 07:59 PM)albert نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(06-12-2014، 07:56 PM)shima نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
albert حق داری خفت کنم Angry.gif  Confused

آخه چرا من که گقتم گرفتم ولی الان شد یک ساعت پیش

کجا رفتی نترس نمیزنمت

بازم من معذرت میخام Sad.gif  Sad.gif

خواهش کجا رفتی ؟؟ دلمون گرفت
فکر بد نکن این آواتاری که گذاشتی هر وقت میبینمش بی اختیار میخندم Biggrin.gif Biggrin.gif Biggrin.gif Biggrin.gif

سپاس شده توسط albert
(06-12-2014، 08:29 PM)BiGHAM نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
هی خدا 3 تا بیشتر نتونستم از ایرانسل بگیرم... Undecided.gif

خوبه بابا Biggrin.gif من2تاگرفتم کلامو انداختم هوانمیدونی تاکجا رفت Biggrin.gif زیادغر نزن حالا ایرانسل به توام میگه چی میگی Biggrin.gif
بعضی حرفا گفتنیه بعضیاشم نگفتنی
گفتنیارو که اینجا گفتم نگفتنیارو .. بی خیال

سپاس شده توسط BiGHAM
Undecided.gif  چه بابات خوشگله... به به
بي اف پولدار نميخوام... وزير دربار نميخوام... 
من ميخوام هر روز كد باشه!!... شارژ تو سيمكارتم زياد باشه!
Tongue.gif

(06-12-2014، 08:36 PM)man نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(06-12-2014، 08:29 PM)BiGHAM نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
هی خدا 3 تا بیشتر نتونستم از ایرانسل بگیرم... Undecided.gif

خوبه بابا Biggrin.gif من2تاگرفتم کلامو انداختم هوانمیدونی تاکجا رفت Biggrin.gif زیادغر نزن حالا ایرانسل به توام میگه چی میگی Biggrin.gif

منکه ایرانسل ندارم به کس دیگه ای گفتم بگیره وقتش تموم شده بود اونم حالمو گرفت Undecided.gif

(06-12-2014، 08:37 PM)بی بی نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

قابل تو رو نداره... Biggrin.gif
هم اسم و هم سن خودمه... Biggrin.gif
                 GooD ByE heart

(06-12-2014، 08:37 PM)بی بی نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

به ناموس مردم کار نداشته باش