بالا

موبایل روز | DailyMobile.IR

وبسایت تخصصی موبایل و برنامه های اندرویدی

امتیاز موضوع:
  • 33 رای - 3.45 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
در اول ایرانسل و بحث کدهای مورد همراه

بحث در مورد کدهای همراه اول و ایرانسل
اقا کسی تو صدا و سیما یا رادیو یا روزنامه اشنا نداره من میخوام قضیه شارژ ایرانسل و کلاهبرداریشو رسانه ای کنم خدایی بیاین ایرانسلو واسه این کارش مجازات کنیم یعنی دقیقا تا کد شارژ میاد سیستمشو هنگ میکنه همین که مسابقه تموم بسه فعال میکنه کلاهبرداریش واضحه بیاین رسانه ایش کنیم Angry.gif Angry.gif

سپاس شده توسط MamaliReza7 ، pariya
جواب نمیده ک...اه..همراه اولوبگو

سپاس شده توسط MamaliReza7
بچه ها از 20142, چ خبر! شارژ میده یا نه!

اقا من فقط همون ثانیه ای که کد رو گذاشت یکی گرفتم تا سیم کارتم رو عوض کردم هنگید
اخه چقدر بدشانسم من
خدااااااااااااااااااااااااااااااا

من ك گوشيم خاموشه ادمين اگه اس دادي متوجه نشدم Biggrin.gif در خوابِ غفلت به سر مي برم وقتي هم كد رو ديدم واهمه نداشتم و حولكي نشدم كه بدوئم و برم بگم هاي وايِ من شارژ ميدن Biggrin.gif چون مطمئنم شارژ نداده فك نكنم ب كسي داده باشه! حالا چند نفر شارژ گكرفتن؟ ميده؟ پاشم گوشيو روشن كنم يا نه؟!!!
\

من که هیچکدوم نتونستم بگیرم
فقط 300 به همه خطام انتقال دادم که خوردش Sad.gif
خدایا شکرت

(03-12-2014، 07:41 PM)0212 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من ك گوشيم خاموشه ادمين اگه اس دادي متوجه نشدم  Biggrin.gif  در خوابِ غفلت به سر مي برم وقتي هم كد رو ديدم واهمه نداشتم و حولكي نشدم كه بدوئم و برم بگم هاي وايِ من شارژ ميدن  Biggrin.gif  چون مطمئنم شارژ نداده فك نكنم ب كسي داده باشه! حالا چند نفر شارژ گكرفتن؟ ميده؟ پاشم گوشيو روشن كنم يا نه؟!!!

فقط 5 دقیقه اول داد دیگه نداد

سپاس شده توسط 0212
(03-12-2014، 07:41 PM)لیلا نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من که هیچکدوم نتونستم بگیرم
فقط 300 به همه خطام انتقال دادم که خوردش Sad.gif

چرا نتونستي بگيري؟ Biggrin.gif
\

This Service will be available shortly. Please try again...

یعنی الان چی شد؟ دوباره بزنم؟

تاپیک کد ها

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
تلگرام موبایل روز @dailymobile