بالا

موبایل روز | DailyMobile.IR

وبسایت تخصصی موبایل و برنامه های اندرویدی

امتیاز موضوع:
  • 12 رای - 3.5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
کارت هدیه راجب 8058 و بحث سیم

بحث راجب سیم کارت هدیه و 8058
آزادین راجب ایرانسل+سیم کارت هدیه و 8058 هر حرفی که دارین بزنین
لطفا خارج از موضوع بحث نکنین

برا شروع اینم برداشت من و اطرافیانم از کار ایرانسله.
واسه هدیه دادن سیم کارتا گفتن که بخاطر تبلیغو تشویق به استفاده از ایرانسله در صورتی که هرکی که میشناسم از 1دونه سیم بیشتر داره ‍پس نیازی به این کار نداره ایرانسل.داداشم 5تا سیم بنامشه + 5تا هدیه ش، باز این اس هدیه براش اومده.
یادتونه 4-5 سال پیش یه سری از سیم کارتا مسدود شد و برا فعال کردنش باید کپی کارت ملی میفرستادیم؟کلا ثبت نام دوباره میشد اون خطا و بنام مصرف کننده میشد.چند ماه پیشم تو اخبار 20:30 اعلام کرده بودن که استفاده از سیم کارتای ناشناس زیاد شده.ما فک میکنیم ایرانسل با این کار مشخصات مصرف کننده ی سیم کارتو میگیره ببینه بنام خودش هس یا نه.احتمالا اگه بنامش نباشه ممکنه بعده چن وقت مسدود کنن تا طرف مجبور بشه برا فعال کردنش کپی کارت ملی بفرسته و بنام خودش بشه.اگه سیم بنام خودتونه مشکلی پیش نمیاد به 8058 ج بدین.اگه بنام یکی دیگس و نمیخواین بنام خودتون بشه ج ندین بهتره.خوشحال میشم شمام نظراتونو بگین یا اینجا یا خصوصی.
شایدم این برداشت کاملا اشتباه باشه و با ج ندادن به 8058 یه سیم کارت ضرر کنین.
پاسخ

سپاس شده توسط man
منم اولش همین فکر به ذهنم اومد...
اما خب ایرانسل خیلیم مالک و اینا براش مهم نیست مهم سودشه...
مثله همراه اول که یه دوره ای اومد سیم مجانی به دانش اموزا داد با همون کار کلی سود کرد...
بعدشم رایتل داره اینطوری سیم میده..
حالام ایرانسل اگه برا 10میلیون نفرم سیم کارت بدن هر کدومشونم در هفته یه شارژ5تومنی خطشون شارژ کنن خودش کلی سوده..
فک نمیکنم اینطور شما بگید باشه..
بازم هزینش یک هفتست صبر کنید ببینید سیم کارتا میاد یا نه..
پاسخ

سپاس شده توسط pedar BOZORG ، man
ببینید بهمن ماه ایرانسل یه اس داد به کسایی خطاشون مشکل داشت و بهـشون مهلت داد خطشون درست کنن و ثبت نام قطعیش کنن..
پس مطمعن باشید الان هیچ مشکلی نیست
پاسخ

سپاس شده توسط pedar BOZORG
با نظراتی که الان دوستان دادن نظر منم داره تغییر میکنه اما هنوز مجاب نشدم با خطی که 6ساله دارم استفاده میکنم و بنام خودم نیس به 8058 ج بدم
پاسخ

اگه یکی توضیح بده قضبه این چیه ممنون میشم...
                                            خسته م ......
                                                خسته
Undecided.gif

پاسخ

(25-06-2015، 04:59 PM)majidsadeghi نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اگه یکی توضیح بده قضبه این چیه ممنون میشم...

ایرانسل به بعضی از سیم کارتا با شماره ی 8058 اس داده که برنده 1سیم کارت هدیه شدن.برای گرفتن سیم کارت هدیه هم یه سری مشخصات میخوان حالا ما میخوایم علت اصلی این کارشون رو با صحبت راجبش بفهمیم.کلا هر سوالی دارین میتونین بپرسین.اگه خودم جوابشو بدونم میگم اگه ندونستم از عزیزانی که میدونن درخواست میکنم لطفا به سوال دوستان ج بدن
پاسخ

من مطمئنم هیچ مشکلی پیش نمیاد
پاسخ

سپاس شده توسط pedar BOZORG
سلام دوستان اگه شماره تلفن ثابت اشتباه بدم به نظرتون سیمکارت می فرستند؟چون من می خوام شماره اشتباهی بدم.
پاسخ

(25-06-2015، 05:31 PM)hamid06 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من مطمئنم هیچ مشکلی پیش نمیاد

مرسی حمید جان از نظرت لطفا دلیل اطمینانتم بگو
پاسخ

(25-06-2015، 05:33 PM)james نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان اگه شماره تلفن ثابت اشتباه بدم به نظرتون سیمکارت می فرستند؟چون من می خوام شماره اشتباهی بدم.

سلام فک میکنم شماره تلفنو برا این میگیرن که اگه تو ارسال سیم هدیه مشکلی بوجود اومدو خطتونم خاموش بود از اون شماره برای ارتباط با شما استفاده کنن
پاسخ

سپاس شده توسط james